Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti szeretitek a határozatlan,...

Ti szeretitek a határozatlan, önbizalom hiányos embereket?

Figyelt kérdés

Én utálom őket (fujj, kiráz a hideg a " én nem tudom", "nem biztos" a "talán" és hasonló szavaktól), egyszerűen nem tudom őket elviselni a környezetemben, idegesítenek. meg mikor elkezdik, hogy: "én nem merem, mert mindenki engem néz"... beszédet -_-' (félreértés ne essék, régen én is határozatlan és önbizalom hiányos voltam, de megváltoztam a szakom miatt, így most a szöges ellentéte vagyok valamikori önmagamnak, és több embert is én irányítok, döntök nagyon fontos dolgokról és imádom) Más is így van vele? Hogy álltok a "gyenge" emberekkel?

Köszönöm



2012. ápr. 14. 14:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
én is utalom öket!
2012. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem őket,mert én is ilyen vagyok!Mellettük erősebbnek érzem magam:)
2012. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem utálni kéne őket, kedves kérdező, hanem segítneni rajtuk.

Nem gyengébbek ők, és nem azért ilyenek, mert ez nekik jó, és hobbi. Valami történt velük, ami miatt ilyenek, és azzal, hogy te így viszonyulsz hozzájuk, elítéled őket, utálod őket, még jobban bezárkóznak előled. Nem kell, hogy megszeresd őket, senkit nem kell szeretni, de miért bántasz másokat ? Akkor szerinted jobb lesz ? Megváltoznak ? Hirtelen "erősebbek" lesznek ?

Főleg úgy kell magyaráznom ezt neked, hogy valaha közéjük tartoztál ?

Szégyelld magad.

2012. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlem magam, mert mikor közéjük tartoztam, akkor is utáltam magam azért, amilyen voltam. Hogy az emberek keresztül tapostak rajtam, eltiportak, hogy leordították a fejem, mert nem mertem megszólalni vagy az életem vakvágányra futott, mert nem mertem megtenni egy apró kis lépést.De nekem nem segített senki, nem kaptam segítő kezeket, csak sajnálatot és "együttérzésnek" nem nevezhető lenézést. Egyedül kellett megváltoznom és sikerült. Csak sokan (kiindulva önmagamból) ilyen emberek közül, várják a nagy csodát, ami majd megváltoztatja őket, de az a csoda semmit sem ér, ha maga a szenvedő alany nem akar minden erejéből megváltozni. Remélem sikerül nekik váltani, és elismerem, hogy elég szívtelennek, keménynek tűnők, de ez van.
2012. ápr. 14. 15:37
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem tűnsz keménynek. Gyenge vagy, azért van szükséged erre az ugye mijen frankó kemény lettem álarcra. Az akutya, aki "kemény" méltóságteljesen hallgat, aki pedig gyenge, és fél, az csahol, ugat...
2012. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
"milyen":) mielőtt kapom a faparasztot.
2012. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Engem épp az ilyen emberektől ráz a hideg, mint amilyen te vagy!
2012. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
A negatív véleményeket úgyis kitörölteti. :D
2012. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
én meg azokat nem szeretem akik elfelejtették honnan jöttek ;)
2012. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Engem is idegesítenek, de ez nem jelenti azt, hogy utálom őket. Jó, hogy vannak, ha nem lennének nem lenne kit irányítani, és az egész földön folyton csak dúlna a háború. Ez így van megcsinálva, és tökéletes : )
2012. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!