Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Neked is megváltozik a gondolk...

Neked is megváltozik a gondolkodásod/hozzáállásod, ha végignézed egy ember halálát?

Figyelt kérdés

Nem, itt most nem az öregkori halálra gondolok. Hanem, hogy fiatalon (tehát olyan 40-50 közötti ember) hal meg valaki, s nem egy olyan betegségben, ami már régóta tart nála, hanem pl: szívroham, agyvérzés, stb.

Természetesen a történtek való életben voltak (szóval nem egy TV műsor).


(ne haragudjatok az össze-vissza fogalmazásért, de én (fiatal vagyok, sose láttam még ilyet) még mindig nem tudtam túltenni magam rajta)


2012. ápr. 21. 16:27
 1/6 csillámzebra válasza:

Nekem apum halt meg 47 évesen,3 nap leforgása alatt,úgy egyik este mentem lefeküdni,és semmi baja nem volt,de reggel már kórházba volt,és az intenzívre se engedtek be hozzá.


Én nem vettem észre,hogy megváltoztam volna,talán azért mert elfojtom magamban

2012. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 halibel ***** válasza:
Ú, szegény. Mi Balatonon nyaraltunk... Egy vonat sín átjárón ( vagy mi) álltunk, két ember( 50? 60? ) egy néni és egy bácsi még gyorsan a vonat előtt át akartak menni, dde a néni biciklije beleakadt a sínbe, és elestek... és a vonat jött... A bácsi ott maradt, leszakadt a fél teste, és a nénit meg elsodorta a vonat. Mindent láttam. Nekem ilyenkor az animék terelték el a gondolataimat :) Nem tudom, hogy megviselt-e...de azért már annyira nem szeretem a balatont... és a vonatokat... de az animéket mégjobban :D :(
2012. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a végignézedet szó szerint értettem mindegy. nem lehet tudni megváltozik-e, mivel nemtudod milyen lettél volna ha nem hal meg az illető.viszonyitani ahhoz tudsz hogy milyen voltál és utána milyen vagy.mikor én 10 körül voltam a tanárunk a menzán (!) kapott agyvérzést.a fal a padló az arca minden csupa vér. kb 3 napig nem birtam enni se meg úgy sokkolt is, dehát elmúlik ez az érzés (általába)
2012. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, szó szerint is mondtam ( vagy na :D), és meg is halt.

Sajnálom... :(

2012. ápr. 22. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Együttérzek veletek.

Nekem csak annyi jut most eszembe a témárol, hogy láttam a youtube-n egy ámok"futó" elmebeteg sorozatgyilkost, akiről a night klub kamerái rögzítették a tettét, hát még így, hogy ismeretlen emberek számomra, még így is elég lehangoló és megrázó volt... :S

Vadászpuskával felment a színpadra, közelről agyonlőtt 3 híres zenészt a koncert első zeneszáma alatt, majd a színpadról a közönség felé fordult a revolverével, nem folytatom ennek ecsetelését, erről ennyit. 15 lövést adott le a hírek szerint, és ki tudja, ezen felül mi történt volna ,ha nem jár arra véletlen egy rendőr... :S

(Pedig nem rajongok a rendőri hozzáállásért általában, a hozzáállásuk miatt; de tisztelet a kivételnek, mint ez esetben.)

2012. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elnézést az utóbbi mondatom magyartalan megfogalmazásáért, de kissé felkavart a gondolat is, ahogy írtam az esetről; ezért vétettem a nyelvtani szabályok ellen.
2012. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!