Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitcsináljak? :s :|| nagyonros...

Mitcsináljak? :s :|| nagyonrossz. év elején és közepén még nagyon sok barátom volt.

Figyelt kérdés
Persze az iskolában nekemis megvannak az ellenségeim, de az egyik b. nőm jóba van velük és mikor eggyütt vagyunk akkor néha elszalad hozzájuk. :| és úgy érzem mintha így év vége fele már kevesebb a barátom. :// vagy csak én lettem visszahúzódobb? :s facen is nagyritkán írnak rám:/ mit csináljak hogy újra középontba lehessek és ne legyen ilyen érzésem!PLS!! kösszi:))
2012. ápr. 22. 15:40
 1/4 k.lau13 ***** válasza:

Hát először is gondolkozz, ember!! Kezdtem azt hinni, hogy megértelek, mert én is vesztettem már el nagyon sok jó barátomat... Aztán ezen a mondaton kiakadtam: " mit csináljak hogy újra középontba lehessek" egy igazi barát ilyet nem mond szerintem. Talán vegyél vissza kicsit az egódból, és gondolkozz el a dolgon. Ja, facebook-on valszeg azért nem akarnak írni neked, mert rossz olvasni, ahogy írsz...


üdv.

2012. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt a mondatot nemúgy értelmeztem. és az irásom azért ilyen mert gyorsan irtam. de ha csak ilyen válaszokat tudsz irni akkor neirj.!!! köszi;)
2012. ápr. 23. 13:58
 3/4 k.lau13 ***** válasza:
Jólvan, normális válaszként azt tudom mondani, hogy nem dől össze a világ, az igazi barátaid úgysem fognak otthagyni. És akármennyire félreértettük egymást, ezt most komolyan mondom.
2012. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké azért köszi a segitséget:)
2012. ápr. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!