Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most jöttem rá hogy éretlen...

Most jöttem rá hogy éretlen vagyok a koromhoz képest. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves leszek, fiú vagyok és rájöttem hogy úgy viselkedek mint egy 13-14 éves. Van egy csomó ilyen korosztályú lány barátom is akikkel szoktam sétálni, filmet nézni, stb. De vannak korombeli barátaim is akikkel bulizni járok meg ilyesmi. Tökre gyerek ként tekintek magamra, de ma fürdés közben az jutott eszembe hogy: "Jézusom, hogy viselkedek? Már csak 1,5 év és 18 éves leszek, de még mindig olyan vagyok mint egy gyerek o.O" Az az érdekes hogy tavaly sokkal érettebben viselkedtem. Miért van ez és mit tehetnék?

2012. ápr. 22. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

egyáltalán megfordult a fejedben ez a gondolat - ettől kezdve szerintem már érettebb vagy a 17 évesek nagy részénél

egyébként meg, mit jelent az, hogy valaki érett? Hogy egy irodában ül és könyvet olvas és van egy piros autója meg egy albérlete? Mármint...ah

2012. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

szerintem ez nem baj:D az ilyen emberekkel általában jó lenni, mert el lehet velük hülyéskedni.

attól, hogy 18 leszel, nem sok minden változik. ha felnőttként is ilyen maradsz, az külön jó is. persze egy csomóan úgy vannak vele, hogy akkor ők most felnőttek és komolyak, de inkább csak merevek és unalmasak.

legalábbis én kiskoromban mindig jobban bírtam az olyan felnőtteket, akik viccelődtek, és nem ilyen tipikus felnőtt dolgaik voltak, hogy 'na és mi van a céggel blabla'XD

én nemsokára leszek 17, és a legjobb barátnőmmel néha olyan baromságokkal szórakozunk, hogy megfordul a fejemben, hogy akkor hány évesek is vagyunk. de igazából nem zavar, ha ilyen vagyok akkor azt nem kell megváltoztatni, meg tudok komoly lenni, ha arról van szó:D

2012. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Azok a 13-14 éves lányok lehet hogy odáig vannak érted, gondoltál már erre?
2012. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!