Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ki Facebook képnek?

Mit tegyek ki Facebook képnek?

Figyelt kérdés

Nem tartom magamat sem rondának, sem szépnek, csak önbizalom hiányom van, nem is kicsit. Tehát magamat nem akarom kitenni...

Mit tegyek ki, ami felnőtt rokonok számára sem irritáló, és a velem egykorúaknak is tetszene ?

Eddig volt már Trollface, és a kedvenc játékomról is raktam egy képet, ez van fent január óta.

A trollface nem illik rám, mert nem vagyok az a troll típus, de játék képeket sem akarok kitenni =/



2012. ápr. 27. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csoportos képet rakj fel,egy buliról a haverjaiddal,vagy a családodról.Vagy ha nem akarsz,akkor a hobbidról,vagy amit szeretsz(állatok,foci,film stb.) Mi ezt így nem tudhatjuk,olyan képet kéne kiraknod,ami rád illik szerintem..
2012. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Régen imádtam legózni, most is néha leülök és alkotgatok valamit :D

Gondoltam arra, hogy legóból kirakott "Like", vagy "Facebook" feliratot tegyek ki, de nem találtam. Én pedíg nem tudnám megépíteni, mert nincsen elég kék-fehér kockám hozzá.

Valaki nem tud olyan weblapot, ahol direkt ilyen LEGO-s képek vannak ?

2012. ápr. 27. 10:24
 3/7 A kérdező kommentje:

Ilyesmit keresek, de egyik sem néz ki úgy, mint én:

[link]

2012. ápr. 27. 10:26
 4/7 bamboochatheone ***** válasza:
2012. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
N azért nem ilyet akarok kitenni...
2012. ápr. 27. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire LEGO-s vagy, akkor alkoss valamit a LEGO Digital Designer-ben, meg amúgy is jó szórakozás. :D


[link]

2012. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már alkottam eleget, volt hogy komplett online leírásokat másoltam át 3D-s formába, ami elég hosszadalmas idő volt...

A program akkor lenne az igazi, ha képes lenne szimulálni a modellek mozgását. Hiába építem meg, ha csak nézegetem :D Tudom hogy az már bonyolult, meg akkor minek vennének az emberek elemeket, ha ingyen lemodellezhetik és kipróbálhatják, de sokkal jobb lenne :)

2012. ápr. 27. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!