Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életed legnehezebb...

Mi volt életed legnehezebb döntése? Megbántad? Miben változtatta meg az életed?

Figyelt kérdés
?

2012. ápr. 30. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamikor régen egy fiúnak nem-et mondtam. Ő gazdag családból származott, értelmiségi és vállalkozó szülőkkel, én egyszerű munkás, de becsületes szülőktől. Az egész életem máshogyan alakult volna. Utólag rájöttem, hogy a szülei maximálisan támogattak volna és elfogadtak, de nekünk még fürdőszobánk sem volt, nekik meg szintes házuk.
2012. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

4 éve kellett vállasszak 2 fiú közül,egyik visszahuzodott volt másik nagymenő,barátokra hallgattam és a nagymenőt vállasztottam...11 hónapig kényszeritve voltam vele,mivel 2 hét után rájöttem milyen szemét alak,meg is vert,és még a szüzességemet is elvette (eröszakkal természetesen)..Ez volt a legrosszabb döntésem,ennél rosszabbat nem hiszem hogy hozhattam volna...És igen rohadtul megbántam,az életemet csak abba változtatta meg hogy azóta megtanultam kis dolgoknak is örvendeni,és rájöttem hogy a szivemre kell hallgassak nem a barátaimra,nha meg azt is hogy ne érdekeljen mások vélleménye...Mostmár a másik fiuval vagyok,2 éve..megbocsájtott h nem őtet vállasztottam és összejöttünk,boldogak vagyunk azóta is:)


Még egy rossz döntés hasonló volt az első vállaszoloéhoz,a srác gazdak én nem...De mondjuk akkor még csak 14 voltam ugyhogy szerintem ugyse maradtunk volna együtt,nha meg ha igen akk se egyeztünk volna..mert én idővel a rocker utat vállasztottam ő meg a pop,house útját,és bulizós nagymenő lett amiből nem kértem volna:D..Ugyhogy lehet ez nem is volt rossz döntés...:-??

2012. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!