Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek a bunyózástól/vere...

Miért félek a bunyózástól/verekedéstől? .

Figyelt kérdés

Az a problémám van(és nem tudom miért) hogy ha bunyózni/verekednem kell vagy csak érzem hogy valakik(vagy én vagy akár mások is) bunyózni fognak akkor: elkezdek remegni, olyan idegi állapotba kerülök min 20 percig hogy félek és remegek...de pedig ha tudom hogy olyannal kéne verekednem aki nem erősebb nálam akkoris elkezdek félni.Szóval ha bármi ilyesmit akárcsak látok akkor elkezdek félni de egyszerűen nem tudom miért és hogy hogy küzdhetném le.Nem vagyok gyenge bunyóztam is már de mindig így érzem magam közben.Eleve nem vagyok az a tipus aki így szereti megoldani a dolgokat de méghogyha csak hülyülésből megütnek én rohadtul betudok rágni a másikra miközben tudom hogy nem ártani akar nekem csak viccelődik stb...Szóval az lenne a kérdésem hogy mit tehetnék annak érdekében hogy az ilyen helyzetekbe ne kerüljek ilyen állapotba hanem hogy maradjak nyugodt és ne veszítsem el a fejem ...

16/F :/



2012. máj. 1. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki hülyülésből megüt és felidegesedsz, akkor vegyél mély levegőt és próbáld magad lenyugtatni. Ha valaki kötekedésből üt meg, akkor meg úgyis mindegy, mert verekedned kell.
2012. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen le kéne szoknod a verekedésről. Teljesen. Pl. én már az idejét sem tudom, mikor ütöttem meg utoljára embert, de az biztos, hogy fiatalabban, mint amennyi most te vagy.
2012. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem biztos de elképzelhető, hogy poszttraumás stressz szindrómád van. Ezen nem fog segíteni semmiféle küzdősport ezt tapasztalatból tudom sajnos...

A helyzet az, hogy amikor verekedésre kerül a sor felidézel magadban egy kellemetlen régi élményt amitől "elgyengülsz" és elkezdesz rettegni. Magam is így vagyok az egésszel amit leírtál, jó fizikumú, ránézésből kemény csávó aki 28 éves, testépítő. Jelenleg én sem tudom, hogyan lehet ez ellen a probléma ellen küzdeni.

2012. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 s.J válasza:
Én nem tudom ,nekem is van ilyen problémám. Amikkor harcra kerül a sor akkor magamtól mozog a testem. Nincs miért félni ,majd rá fogsz ébredni az erőre.
2012. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!