Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a teendő, amikor a lány...

Mi a teendő, amikor a lány másik fiúval van?

Figyelt kérdés
A volt csajszimról beszélek, nagyon dühít, hogy más fiúhoz vonzódik.
2012. máj. 2. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szakítottatok nem tehetsz semmit. Ennyi, kész, vége. Ha nem akarod, hogy egy baromi nagy s*ggfejnek tartson, ne szólj bele abba, hogy kivel van. Bocs a fogalmazásért, de ezt muszáj volt. Akár te szakítottál vele, akár ő veled, a lényeg, hogy szakítottatok. Ezek után semmi közöd hozzá, hogy kivel kavar (akkor sem, ha tartjátok a kapcsolatot).
2012. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A teendő: lépj túl!
2012. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Ok. Szerintem te egy doucebag vagy. A legtöbb fiú az. Elsőre te is annak tűnsz. Talán nem vagy az, és én ezért írok. Ha te jerk vagy, akkor nem is kell tovább olvasnod, hagyd csak abba, nem érnénk el semmit a dologgal. Ne fáraszd magad feleslegesen.


Tehát én felteszem, hogy a lány jelenlegi barátja jerk, ellentétben veled. A tervem csak ebben az egy esetben működik. Szükség van még kellő akaraterőre és még egyéb dolgokra is, de szerintem a terv kivitelezhető. Ha úgy döntesz, hogy megvalósítod, akkor kérlek számolj be a további eseményekről.


A terv: Keresel egy alkalmas lányt (esetleg fizetőset, a továbbiakban nevezzük K-nak), aki elcsábítja a lány(GF) jelenlegi barátját (J). Én javaslom az alkoholt mint katalizátort az események felgyorsításhoz, de ez opcionális. Ha te megfelelő mennyiségű bizonyítékot gyűjtöttél, akkor azt valahogy el kell juttatnod GF-nek. Az az ideális, ha nem tud semmit arról, hogy közöd van a dologhoz. Ha minden a terv szerint alakul, GF szakít J-vel, és te megvigasztalhatod.


Ha ebből valamit nem értettél, akkor egy buta jerk vagy, és a terv nem megfelelő számodra, mivel ha sikerülne is, semmi nem változna. Ha mégis rendes gyerek vagy, akkor hajrá^^

2012. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

douchebag-nek kell írni.


amúgy meg minek dühít ha már nem a csajod? szerinted most hogy szakítottatok, bevonul apácának vagy mi? pff szánalmas.

2012. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PONYlow válasza:
0%

Először is verd ki az mindig megnyugtatja az embert. Másodszor. ha nem válik be akkor menj oda hozzá nézz a szemébe és egy hirtelen mozdulattal úgy üsd ököllel arcon hogy kiessen az összes foga és még az orra is eltörjön.

Ilyen állapotban biztos nem marad mellette a pasija. Mondjuk gondolom igy már te se akarsz vele járni de legalább kiadod a dühödet:) majd ird le pls milyen volt

További szép napot kivánok

2012. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: a legundorítóbb dolog, amikor egy "férfi" megüt egy nőt. Aki képes ilyet tenni, az NEM férfi a szememben, ha normális tanácsot nem tudsz adni, akkor maradj csendben! Hülye...


Kérdező: azért a másik fiúval van, mert őt szereti, nem téged, lépj tovább, keress másik barátnőt, de ne szólj bele az exed életébe, mert akkor csak azt éred el, hogy megutál!

2012. júl. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!