Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem, hogy senki nem...

Miért érzem, hogy senki nem akar a barátom lenni?

Figyelt kérdés

Mondják az osztálytársaim,hogy csak azt furcsállták mindig,hogy én miért nem megyek oda soha beszélgetni. Ők jöttek szinte mindig.

A suliból is sokan odajönnek hozzám ismerkedni,sokszor 7-8 ember is kérdezget egyszerre,hogy miket hallottak rólam,meg szeretnének ismerni.Meg egyszer kettesben elutaztunk vhova az egyik o.társammal,és ő is azt mondta,hogy mindenki barátkozna velem szívesen komolyabban,mert nagyon jófej meg aranyos vagyok.

(De láttam,hogy hozott olvasnivalót a vonatra,mert lehet azt hitte,hogy nem fogok vele beszélgetni.:$)


De nem érzem,hogy szertnének igazán,pedig mondta az egy másik lány is,hogy ugye tudod,hogy mindenki szeret az osztályban?(magától mondta,én nem hoztam fel a témát)


Na most nem tudoom mit csináljak.Én ugye nem vagyok elégedett a külsőmmel,meg hogy komolyan állok a jövőmhöz,és nem tudom,hogy ez irigységet szül-e vagy egyszerűen a kortársaim jobban szeretnének még lazítani...Nem tudom,hogy igazából hogy gondolnak rám:$ Jó,hogy azt mondják,hogy szeretnek,de hazudhatnak is!

Igazából hallottam,hogy aki magát nem szereti,az másokat se tud szeretni....Na most én nem az,hogy nem szeretem őket,csak nehezen hiszem el,hogy ők szeretnek engem...mintha csak a külsőm miatt nem szeretnének,nem tudom???

Régen,ált.iskola első osztályában jóval kövérebb voltam,mint az átlag,és mindenki csúfolt!!!!! :( De mondjuk így is voltak barátaim fiúk és lányok között is,mert rendesek voltak velem...Segítsetek ....


2011. febr. 12. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mész oda senkihez beszélgetni, akkor ne csodálkozz. Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.
2011. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De miért nem tudom elhinni,hogy szeretnek meg elfogadnak?
2011. febr. 12. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert azt hajtogatod magadnak, hogy nem szeretnek, és nem fogadnak el. =)
2011. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!