Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/245 anonim ***** válasza:
100%
azért nem megyek oda a jó nőkhöz, mert nem tartom magam egy adonisznak, és félek hogy elhajt... evvan
2012. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/245 anonim ***** válasza:

Jobban a tűztől,ezt hihieted

22f

2012. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/245 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem egy tüncbüncibarbibabára vágyunk. Hanem egy egyenrangú társra.
2012. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/245 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus példa arra, hogy a külső adottság nagyon nem minden. Rengeteg apróság van még ami miatt egy nő első látásra tetszik vagy nem. Például az arckifejezés. Az igényesség. Az öltözködés. Az illat. A hang. A hajviselet. A "kisugárzás".
2012. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/245 A kérdező kommentje:
Ja igen , azt még elfelejtettem hozzá tenni hogy nem vagyok ri.anc , se plázacica, nem öltözködöm ku.vásan.Nincs szétszolizva az agyam , bevarrt hajam műkörmöm stb..Egyetemre járok ha ez számít valamit.
2012. jan. 30. 17:01
 6/245 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Én még a rondákhoz sem merek odamenni, nem hogy a szépekhez :) Majd biztos találsz valakit aki elég bátor lesz, de szerintem inkább neked kéne kezdeményezni. Ha csak vársz akkor lehet csak 35-40 éves korodban találod meg az igazit.
2012. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/245 anonim ***** válasza:
20%

Ezért:

-Sokat kell rákölteni (pénzéhesek)

-Sokan hajtanak rájuk, vagy ilyenek tuti hogy van valakije

-Nem tartom magam tökéletesnek hozzá, úgyis talál jobbat

-1 éjszakásra jó, de hosszú távon bukó lenne

2012. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/245 anonim ***** válasza:
53%

Én nem félek tőlük,sőt imádom őket,én azt veszem hogy a csajok tőlem félnek:izmos testem van,igényes vagyok,széles a vállam a mellkasom,izmos combom van,egyre vékonyabb a derekam.


Valószínű előítéletesek,ne törődj velük,sokat veszítenek,de hát ők tudják


24F

2012. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/245 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a válasz tök egyszerű... csak nézd meg, hogyan nyilatkozol magadról. :)


Hozzád két típusú pasi fog odamenni:

a) akinek az egója toronyóra magasságában van, kigyúrt állat, akinek a teste a mindene, lelkileg általában nincs a topon, SZÉGYENként értékeli, ha elsírja magát egy érzelmesebb filmen, stb...

b) akinek az egója toronyóra magasságában van, de nincs mire fel... :D


És hogy miért?

Mert ha ezzel a véleménnyel vagy magadról ("túl szép"), akkor az totálisan biztos, hogy meg is látszik rajtad első ránézésre... és azok a pasik, akik valamiért kisebb önbizalommal rendelkeznek (pl túl sok csalódás, ilyen nők általi visszautasítások, mint te, stb) oda sem fognak menni hozzád...


23/F

2012. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/245 anonim ***** válasza:
65%

Mert általánosítanak, hogy biztosan egoista rib@nc vagy, aki csak a műmájer millereket veszi észre.


Ez most ugyanolyan általánosítás, mint hogy minden szakmunkás buta suttyó, vagy hogy minden amerikai dagadt hamburgerzabáló, vagy bármilyen sztereotípiát lehetne írni.


Sajnos ez van, ebben a helyzetben, ha tetszik, ha nem, neked kell bizonyítanod, hogy nem vagy egoista rib@nc. Akármennyire is húzod a szád, hogy "hát a fiúk dolga a kezdeményezés, én nem teszek semmit", muszáj lesz, különben megmarad ez az állapot.

2012. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!