Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bámulnak meg? Kissé...

Miért bámulnak meg? Kissé idegesítő

Figyelt kérdés

eleinte nem volt semmi.

de mostanában megyek erre arra amerre, és úgy néznek minthogyha valami gyilkos lennék, vagy én már nem is tudom.

elnézek jobba ott 1 csaj néz elnézek balra ott 1 csávó de annyira feltűnően hogy már idegesítő. Szerintem semmi különleges nincs rajtam, átlagos vagyok. Nem kínai cuccokba szaladozok h netán azon nevessenek. Valakivel történt hasonló, vagy valakit kínoznak ezzel a mindennapokban ???


2012. máj. 6. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te baromira unatkozol ma.
2012. máj. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megy az utcán a gyerek, balra-jobbra csavargatja a fejét, ki ne bámulná meg?
2012. máj. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát szétnézek h amott is ezt ne úgy képzeld h olyan gyorsan kapkodom a fejem h a majd kitörik a nyakam. lassacskán lassacskán, és itt is ott is.
2012. máj. 6. 03:20
 4/7 lila nyuszi válasza:

Engem megnéznek, de nem a kínai ruci miatt, vagyis részben. :D Pl. jól nézel ki, mint szerény személyem. :D


21/N

2012. máj. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lila nyúl kínai ruhában... Baromi jól nézhet ki.
2012. máj. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne bántsd Lilanyuszit, ő a szerelmem.
2012. máj. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

te is nézed őket különben nem vennéd észre hogy néznek...akkor ők is idegeskedjenek?????

-.-

2012. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!