Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Idegesit mar kicsit.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Idegesit mar kicsit.

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo,a bnom eljott hozzam h meglepjen,aminek mas esetben nagyon orulnek meg minden,de most nincs idom,programozok USA-ba egy embernek megrendelesre es holnaputanra nekem ezt be kell fejeznem kulonben baj lesz..namarmost ezt elmondtam a bnomnek is de szo szerint szarik ra...elobb egyuttvoltunk 2 orat,mondom neki kicsit programoznek mostmar mondja oke,oke persze,erre 5 perc mulva beul es mondja nekem a dolgokat itt telefonal kozvetlen mellettem,TV-t is felkapcsolt,chipset rag a fulembe...Mondja meg akarja nezni az emailjeit ideengedtem ot,megnezte visszaadta a gepet,mostmeg csesztet hogy sose engedem oda amikor itt van...Hogy mondjam meg neki h ne sertodjon meg?

2012. ápr. 8. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl.: "bocsi, de nekem ez fontos, mert ez a munkám, lécci légy egy kicsit figyelmesebb. Nem akarlak megbántani, és ha kész vagyok találkozhatnánk ekkor, itt és itt" vagy ilyesmi, csak egy 5let...
2012. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldd meg egy kis szódával Húsvét alkalmából, tuti lenyugszik... :Đ
2012. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jaja,csak el volt utazva es hazajott ez vegett 2 napra,de ha tudok rola akkor nem tervezek munkat mostanra..melette meg tanulnom is kene..
2012. ápr. 8. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.Vagy d@gd meg,hátha lenyugszik,elég értetlennek tűnik.Csak egy tipp volt.26n
2012. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
30 perce dugtam meg :D
2012. ápr. 8. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor dugd + még egyszer! :)
2012. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mondd h ne jöjjön át amíg dolgozol
2012. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
alt+f4 haver... :)
2012. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
haver?? alt f4et nyomj te counter strike kozbe marhara nem jokedvembol csinalom ezt perpill hanem penzert szoval kussolj...vagy nyald ki a seggemet
2012. ápr. 8. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!