Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a kedvem es a motivaciom ahhoz hogy folytathassam azt amiben jo vagyok?

Figyelt kérdés

Par eve tortent, hogy nagyon bedepiztem, iszonyatosan alulmotivalt voltam. Valamennyire mar sikerult ezt lekuzdeni, de sajnos nem mindenre..

Szoval szeretnem folytatni a rajzolast, de mar nem szeretek annyira mint regen. Az a baj, hogy semmit sem. Pedig rajzolni kene.. ebbol szeretnek megelni. Viszont komolyabb rajzokat kesziteni mar nincs erom, kedvem, csak firkalgatok a konyvek/fuzetek szeleire oran. :/



2012. máj. 7. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem sikerül, mert az nem életcél, hogy a rajzolásból akarsz megélni.

Találj egy életcélt, csináld amit szeretsz, és ne foglalkozz azzal előre, hogy megélsz-e belőle. Ha csinálod már, akkor keress olyanokat, akik fizetnek azért, amit tényleg szívvel lélekkel tudsz csinálni.

És te is tudod, hogy igazam van...

2012. máj. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egyél csokit :)
2012. máj. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Ezzel én is így voltam.

[link]

Régen sokat rajzoltam, aztán ahogy telt az idő egyre kevesebbet foglalkoztam a rajzolással, már nem volt annyi türelmem hozzá.

Ihletem rengeteg de türelmem már semmi.


Mindig is szerettem rajzolgatni.

Így aztán arra gondoltam, hogy megismerkedem a digitális rajzolással (AdobePhotoshop).

Lényegesebben egyszerű és gyorsabb vele dolgozni. vettem is egy "bamboo táblát"

[link]

A mai napig használom!


Majd egy bizonyos szint után érdekelni kezdett a 3ds modellezés, így arra gondoltam, hogy hasznosítom az eddig megszerzett tapasztalatokat és kicsit szélesítem az ismereteimet.

[link]


Hát, mára kicsit messze messzire mentem a papírra rajzolástól de legalább részben megmaradt a hobbim.

Magam rajzolom a modelleket és készítem el 3D-be

[link]

2012. máj. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!