Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az életben semmihez nincs...

Az életben semmihez nincs motivációm. Lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak feküdnék egész nap, nincs kedvem semmihez. Pár hónap múlva le kell adnom a szakdolgozatom, de ahhoz sincs energiám. Ha elkezdek lelkesedni valami iránt, az hosszabb-rövidebb idő alatt alábbhagy. Például egy hónapja elhatároztam hogy szeptemberben lefutom a félmaratont, de már az sem érdekel, már az edzés helyett is csak itthon fekszem magamban. Visszagondolok és nem értem hogy juthattam idáig. Volt egy rossz kapcsolatom ami leszívta minden energiám, azóta nincs életem..ha valami örömöm van, az sem tart egy napnál tovább, és másnap reggel megint nem akarok felkelni, lassan élni sem...és közben tudom hogy ezzel magam teszem tönkre, és hogy egy sz@r ember vagyok, mert örülnöm kéne mindannak amim van...de nem megy..

2012. febr. 24. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a kérdés tulajdonképpen az, hogy Ti miből merítetek erőt ?
2012. febr. 24. 21:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet ez orvosi ügy is.

Hormon probléma.

A futást vagy bármi mozgást kéne forszírozni.

Ha nem tudsz elmenni, akkor először otthon, mintha dutyiban

lennél: fekvőtámasz, sittes tricepsz stb.

Vizualizáld magad, ahogy vigyorogsz, ismét futsz, átveszed a diplomát vagy bármi, ami jó LENNE az életben.

A lényeg, hogy minden ilyen elmúlik.

2012. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana egy nagy labort nézetni, mert a vas hiánya komoly pszichés problémákat-többek között- motiválatlanságot, figyelemzavart, állandó fáradtságot is okozhat.


Addig is:

http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0


Üdv,

2012. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem alapítsunk valami klúbot, mert én is ilyen vagyok.


Különben a Nick Vujicic-hez hasonlóak szerintem egyáltalán nem pozitív figurák.

2012. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg tök negatív az ember :)

Él a gyönyörű házában, sportol, utazgat és embereknek segít.

Mi a baj vele?

2012. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!