Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy megtudom...

Lehetséges, hogy megtudom álmodni a jövőt vagy csak megőrüöültem? Van valakinek hasonló képességei?

Figyelt kérdés
Az lehetséges hogy valaki meg tudja álmodni a jövőt, velem történt már elég sokszor, hogy álmodtam valamit általában kisebb dolgokat de volt 1-2 nagyobb és valóra vált. Lehetséges ez, vagy csak véletlen? Nem tudom irányítani, csak úgy magától szokott jönni, és ezek általában velem kapcsolatos vagy a közeli ismerőseimmel.

2012. máj. 8. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, én ugyanígy voltam vele. Először ledöbbentem, de aztán hozzászoktam. Igaz, nem történt meg sokszor, az is inkább régebben. Amúgy semmi haszna nem volt, mert tényleg apróságok voltak.
2012. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A titok c. filmet nézd meg.

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

Én nem hiszek ebben ,hogy konkrétan így lenne,de ki tudja:)

2012. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyik érdekes elsők közti visszatérő rémálmom az a 2001 szeptember 11. terror cselekmény volt. És pont előtte voltam ott pár hónappal a WTC-ben, majd utána már soha nem álmodtam erről. Az volt az álmomban nagyjából, hogy egy égő, bomladozó magas épületben megyek fel a lifttel, majd lépcsőn, mindig csak felfelé. Már aludni se mertem mert szinte mindig ezt álmodtam, elég sokszor. Nem tudom, hogy van e összefüggés. Amúgy általában tisztábban szoktam meg álmodni a dolgokat.
2012. máj. 8. 16:23
 4/9 Worden válasza:
62%

Nú tökéletes kérédés .

Lehet hogy nem ide tartozik de nekem volt egy Ilyen tipusú álmom de az hatalmas volt .

Mellesleg nem hitte el nekem senki . ! de remélem ti igen .

- Anno még kis koromba fociztam.

- Egyszer ki mentünk erdélybe ahol meccsünk volt .

- Az edzünk mivel meg nyertük elégé berugott .


( én azt álmodtam aznap este hogy : Megyünk haza és az edzönk egy bisztosural veszekedik nem értettem mit mond de az egész busz nevetett és le nézem és 500 FT volt a székem alatt. )

Felketem mentünk haza.

- Az edzö mivel még úgymond rézeg volt a sofört akit : Ferinek hívnak el nevezte : Viki nek .

Az ellenör fel szált a határon a buszra és az edzönktöl kérte az útleveleket .

Az edzö erre : Te AKARSZ ITT NEKEM TESI ÓRÁT TARTANI HEEE ????

Ellenör : Uram kérem üljön vissza a helyére és mutassa fel az útleveleket .

Az edző : Viki adjá ennek a csövesnek egy ezrest és húzunk a fas*ba !

Az egész busz el kezdett röhögni és nekem dejavum volt mivel emlékeztem az álmomra .

Le néztem a szék alá és találtam egy 500 ast :DD Mit ne mondja mióta ez megtörtént velem alégé át értelmeztem az álmokat

2012. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem is voltak ilyen álmaim (általában ilyenek vannak) hogy álmodtam valamit pár héttel ezelőtt és szinte teljesen elképzelhetetlennek tartottam, hogy bekövetkezhet. Majd valóra válik, és tudom egy kis ideig hogy mi fog történni, mintha már újraélném ugyanazt. Nagyon fura érzés, gondolom akkor te is tudhatod. Amúgy veled is gyakran fordult elő ez?

Azt nem tudom hogy lehet e irányítani, hogy tudatosan lehet e álmodni a jövőről??

2012. máj. 8. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt már ilyen párszor...általában azokat szoktam előre megálmodni amin sokat stresszelek

4ben felvételiztem egy gimibe,és előre megálmodtam hogy nem fognak felvenni,és télleg nem vettek fel

8ban is felvételinél álmodtam meg h mi lesz

egszer a vizsga jegyeimet álmodtam meg előre

de még volt csomó ilyen kissebb dolgokban is

2012. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is szoktam ilyeneket álmodni, de én csak akkor jövök rá mikor megtörténik.és ahogy az események pont ugy történnek mint álmomba,tudni fogom mi történik még.Félelmetes..
2012. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már sokszor ilyen. Én nem tudom ezt irányítani, igaz mostanában már nem nagyon vannak ilyenek, de tényleg eléggé rémisztő. Akiket eddig kérdeztem mindnek volt már hasonló érzése. Nem tudom mi ez de egyszerre elképesztő és félelmetes.
2012. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem van különeges képességem, igaz nem olyan , mint nektek.Érzelemlátó vagyok és látom az emberek lélek alakját.Először megijedtem és azt hittem megőrültem , de találkoztam egy lánnyal ,neki is vannak képességei (legjobb barátnőm lett ) ,szóval kiderült ,hogy normális vagyok,ezeket kivéve .
2019. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!