Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha gyerekesnek...

Mit tegyek ha gyerekesnek tartanak?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen az aki gyerekes (14 évesen)? Velem lehet a gond?
2012. máj. 8. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
későn érő típus vagy, leglábbis belsőleg. Ennyi idősen még nem gond.
2012. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tizennégy évesen én még a Barbie babáimmal játszottam. Nem tudom, hogy te mire érted a "gyerekes" jelzőt, de nem kéne ezen agonizálnod, nagyon fiatal vagy még, nem is kell komolyan, felnőttesen viselkedned. Nem hinném, hogy későn érő típus lennél, de ettől függetlenül kifejthetnéd, hogy te mire érted a "gyerekes" szót.


Számomra a gyerekes az, aki nem tud komoly lenni, amikor a helyzet megkívánja, mert úgy viselkedik, mint egy kisgyerek, aki fel sem fogja fel, hogy nem most kéne szétvihognia az agyát. pl. Az olyan embereket tartom infantilisnek, akik képtelenek döntéseket meghozni anélkül, hogy anyuci szoknyája mögül kilépjenek, stb..


Szerintem ne aggódj, nincsen veled semmi gond!

2012. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves, az még gyerek. Persze, hogy gyerekes, nem kell még fene mód érettnek lennie.
2012. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 14, és gyerekes! De élvezem. A gyerekes alatt: mindent elviccelek, szerencsére jól jövök ki belőle! Sponge bob, hülyülés, rikító, színes cuccok!! És képzeld, élvezem!!!! :)
2012. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#Utolsó


Ja, én is hasonló vagyok.

2012. máj. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!