Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A két legjobb barátom nem...

Hupikék törpikék kérdése:

A két legjobb barátom nem tartanak sokra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ők ketten az úgymond "legjobb barátaim,, ,de engem nagyon zavar,hogy mintha ketten engem teljesen kizárnának.

Egymásnak adnak/készítenek dolgokat,folyton együtt lógnak,én meg csak úgy vagyok...,próbálom jelezni nekik,hogy ez rosszul esik,de nem veszik.

Féltékeny vagyuk rájuk,talán nem is voltak,csak egymás legjobb barátai..

Mit tegyek?


2011. jún. 18. 19:55
 1/6 :) :) :) ***** válasza:
Biztos,hogy barátaid?
2011. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát igen, ezek alapján szerintem ők egymás legjobb barátai. azt neked kell tudnod hogy te szereted e őket, mert akkor lógj velük. de ha neheztelsz rájuk emiatt, nem érzed jól magad velük, és őket ez nem zavarja, akkor nincs értelme velük barátkoznod. esetleg maradjatok haveroknak. barátkozz másokkal, keress olyanokat, akikkel valóban közelinek érezhetitek egymást.
2011. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Önmagamnak érzem mellettük magamat,ezért jó velük,de most elballagtam,osztályba se voltak nagyoon barátaim,talán egy,de az is inkább haver..Kicsit elszigetelve érzem ,magam,remélem gimibe több azonos érdeklődésü emberre bukkanok..,mert eddig csak ők azok
2011. jún. 18. 20:28
 4/6 :) :) :) ***** válasza:
Hátha most ballagtál akkor szerintem,hagyd őket majd ugyis találsz a gimibe uj barátokat :)
2011. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok. Max csak haverok.
2011. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
haverok se
2011. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!