Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek nem esik szarul ha...

Nektek nem esik szarul ha fészbukon, egy értesítést sem kaptok aznap, vagy ami kaptok az is vmi csoport hülyeség?

Figyelt kérdés

nem is az hogy fészbuk függő lennék, csak olyan hogy mintha leszarnának az emberek, az is leszar aki addig nem szart le


jó lehet egy kicsit zárkózottabb lettem, részben a (nem túl komoly, de az életet megnehezítő) betegségem miatt(most már a gyógyulás felé vezető úton vagyok)


az egyedüli barátom ő, az aki tudom hogy nem szar le, de mivel ő most pesten egyetemen tanul, a szünetbe vele sem tudtam sok mindent lazulni


van egy másik barátom bár vele nem anynira szoros a kapcsolat, de azért bírom őt is, jó rég nem láttam..

mondjuk ő meg érettségizett


végigkockultam ezt az 5 napot:S


akkora szar. érted, senki sem hív sehova, vagy akik hívnak azok az osztálytársaim, de ők meghívnak mindenkit a partyra lényeg hogy legyünk 5 ezren..:\persze hogy nem megyek el, mivel távol állnak tőlem az efféle partyk


az alakuló zenekaromba amit hónapokba tellett összerakni-2 x próbáltunk(de abból csak az egyik volt normális) -meg a két egyetemista már kb 2x mondja hogy nem jó mert sokat kell tanulni, ez annyira kib...ott lehangoló, már bocsánat :\:\


18f



2012. máj. 9. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Te keresed a többieket?

Ha elbújsz ne sodálkozz.

Menj el bulizni szervezz egy olyan helyre összejövetelt ahova te szívesen mész...

2012. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát a zárkózott embereket általában elkerülik... :S ezvan. Magányos maradsz, hacsak nem barátkozol az interneten..vagy valami.Vagy csak azok lehetnek a barátaid, akik elhívnak valahova lazulni, vagy akik zenélnek veled?
2012. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
balkuki vagy :D de azé szeretünk...
2012. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz ha zárkózott vagy, de ha te nem hívod őket ők sem fognak...

szervezz programokat, jönnek majd ők is .-)

2012. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!