Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mekkora baj az, ha a fiam...

Mekkora baj az, ha a fiam horogkeresztes tortát kér a 15. születésnapjára?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 18:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha te vagy olyan hülye, hogy meg is add neki, akkor megérdemled, hogy itt tart. Már bocs. Ne haragudj, miféle kérdés ez?! Miért nem ülsz le azonnal és teszed helyre, beszélsz vele? Komolyan megfordult a fejedben, hogy teljesítsd a kérését??!
2012. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

mijaz hogy kinövi ha okos. ha okos lenne nem is kérdez ilyet nem? én a helyeden valódi 2. világhaborús táborok videóit mutatnám neki majd megkérdezném hogy érezné ott magát. másodkörben ha a szavam szhart se ér, biztos gyeplön fognám orvossal, iskolával, megvonásokkal (személyes élveményem szerint ha az én fiam lenne ilyen és nem birná megérteni ennek a súlyosságát, ha le nem is tagadnám de eltávolodnék tőle erősen az biztos..)


na meg egyetemista neonácit látott már valaki? na talán mert ennyi eszük van....

2012. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy "El kellene beszélgetni a fiatal úrral!".
2012. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Eltekintve attól, hogy törvénybeütköző lenne, szerintem egy torta még nem tesz senkit nácivá. Inkább el kéne beszélgetni vele, hogy miért akar ő pont horogkeresztes tortát, stb. A mélyére kéne nézni a dolognak...
2012. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

Szia!


Mi "Nagy-Magyarországosat" csináltatunk a fiamnak.

Ebben semmi baj.


Vesszen Trianon!

38/F

2012. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A Nagy-Magyarország azért nem horogkereszt...
2012. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

05-10 21:02

Igen én látok minden reggel mikor a tükörbe nézek és nem szégyenlem magam.

2012. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!