Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőm 15....

Mit vegyek a barátnőm 15. születésnapjára? 15/L

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve vagyunk legjobb barátnők, de általában nem egyezik az ízlésünk és eddig akármit kinéztem (neki) az neki soha nem tetszett. Légyszi segítsetek!!!!
2012. ápr. 9. 19:16
 1/3 anonim válasza:
Hát olyat vegyél ami mondjuk az ízlése vagy amit szeret mondjuk cicát szereti akkor vegyél neki cica plüss állatot vagy cica nyakláncot vagy szoktak olyan betűs nyakláncok lenni amin mondjuk csak r van és mondjuk barátnőd neve rebeka akkor azt is megveheted szóval ilyesmiket. Remélem segitettem :D
2012. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi de nincs valami más ötleted? kb 2 hónapja vett magának olyan betűs nyakláncot... és a plüssöket nem szereti... és amint már írtam sajnos nem egy az ízlésünk :(
2012. ápr. 9. 20:16
 3/3 anonim válasza:
Hűhaa háát akkor nincs ötletem. Bocsi :( :/ hát max akkor ruhát :D
2012. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!