Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit tennétek? Valaki...

Ti mit tennétek? Valaki valami segítséget tudna?

Figyelt kérdés

Tavaly egyik áruházból el cserkésztem ruhát és el is kaptak. rendőrségi ügy lett belőle, de szerencsére megúsztam. a tetteimet nagyon megbántam, megfogadtam, hogy soha az életben nem fogok ilyet csinálni! csakhát szörnyű bűn tudatom van hogy hogyan voltam képes én ilyet csinálni. a legrosszabb, hogy mindennap ott megyek el a bizonyos áruház előtt és mindig eszembejut ez az őrültségem. ez miatt utálom magam és belegondoltam abban is hogy mi lenne ha kitudódna..megtudnák a barátnőim és akkor elveszíteném őket és akkor semmi értelme lenne élnem.


17/L


2012. máj. 13. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azok a barátok akik egy ilyen tett miatt otthagynának, azok nem is igazi barátok.

Amúgy ha ezt ki akarod küszöbölni, akkor vegyél egy ugyanolyan valamit, amire nincs szüksége és "véletlenül" hagyd ott vagy valami :)

2012. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!