Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves vagyok és káros lenne...

Predator12 kérdése:

13 éves vagyok és káros lenne az ha veszek egy elektromos cigit nikotin menteset?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 19:02
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia,a régi szomszéd nénink vett,és azt mondja hogy jó.Szerintem ha nikotin mentes akkor nem árt.Nem akarok bele szólni,de szerintem az lenne a legjobb ha nem cigiznél,semmire sem jó.

Én még nem próbáltam,de nem is akarom.

Remélem tudtam segiteni :)

13/L

2012. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D igen
2012. máj. 13. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a nikotin káros hatása miatt váltanak az emberek elektromos cigire, illetve egy dohányosnak nem a nikotin által kiváltott függőséget nehéz letenni, hanem azt megszokni hogy épp nincs 5 perce hogy elszíjon egy cigit, illetve nincs a kezében semmi, nincs meg a mozdulat.


szerintem vegyél az elektromos cigi helyett egy stresszlabdát és azt nyomkodd.

2012. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

az a helyzet, hogy még nincs tudományosan alátámasztva, hogy milyen hatásai lehetnek. ez egy új termék, és sok orvos azt mondja már hogy káros lehet.

amúgy ha abba belegondolsz, hogy kínában a bébitápokba is olyan anyagot tettek, amitől meghaltak a babák... többnyire ezek is kínai termékek, és ki tudja milyen vegyszereket tesznek bele, amit beszívsz. főleg hogy még nagyon új termék.

szerintem fölösleges pénzkidobás, és nem ettől leszel menő.

mellesleg szerintem baromi nevetséges amikor a buszon szívják azt a sz*rt. undorító és tök ciki.

2012. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
de ha mégis nagyon akarsz elektromos cigit, akkor inkább várj vele pár évet, mire kiderülnek a káros hatásai...
2012. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ennyi idősen nem a cigarettával,hanem a tanulással kéne foglalkozni.Szerintem nagyon gáz,hogy az én osztálytársaim is azzal vagánykodnak ,hogy cigiznek. Pedig szerintem gáz ennyi idősen.... De ha mindenképp rászoktál,akkor inkább vegyél elektromos nikotinmenteset,mint olyat,ami jobban károsítja a tüdődet.A szüleid tudnak róla?


13/L

2012. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem a nikotin károsítja a tüdőt, az csak a függőséget okozza. A hagyományos ciginél egy jó nagy rakás káros anyagról beszélhetünk még a nikotinon kívül, ami nem csak a tüdőt, hanem minden egyéb testrészt károsít. Az elektromos cigi káros hatásairól viszont még nincs valódi tudományos vélemény. Vannak akik károsnak tartják, és valószínűleg nem alaptalanul, éppen ezért nem ajánlom a dolgot, mert ki tudja mik fognak még kiderülni ezekről az ócska kínai vackokról...
2012. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!