Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti sem tudtok mások előtt sírni?

Ti sem tudtok mások előtt sírni?

Figyelt kérdés

Akármilyen rossz dolog van, ha nem vagyok egyedül (főleg hozzám közelállók jelenlétében) egyszerűen nem jönnek a könnyek. Nem az hogy visszatartom, sőt van hogy szívesen sírnék mások előtt is, de nem jön a szemembe könny.


Amint egyedül leszek, rágondolok és végigsírok egy fél délutánt.


Ti is így vagytok ezzel?

Miért van ez?


2012. máj. 15. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, sőt igazából érzékeny vagyok de ezt senki nem tudja rólam. Családomon kívül senki nem látott még sírni, az is kiskoromban volt.


Nem tudom mitől lehet ez.

2012. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős... Mondjuk, én visszafogom tudatosan. Ma is közel álltam hozzá, mert nem jó híreket kaptam az orvosnál, de visszafogtam, pont azért, mert nem voltam egyedül.


Sokszor már akkor sem megy, mikor egyedül vagyok. ...de néha elszakad a cérna:/


Hogy miért van, azt nem tudom. Azt még megértem, hogy valaki tudatosan visszafogja, de írod, hogy Te nem tartod vissza, mégsem sikerül. Na ezt nem tudom, miért van.

2012. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a visszatartás nem megy. Pedig nem akarok sírni, és nagyon koncentrálok, fejben 3 jegyű számokat szorzok össze, hogy az agyam gondolkodjon, ne pedig érezzen, de akkor is patakokban folynak a könnyeim. Tök mindegy, hol, mikor, ki előtt.

25/L

2012. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én hosszú ideje nem sírtam, mondjuk férfi vagyok és nem szokásom :)


A napokban sikerült, de nem úgy, mint ezelőtt, hogy felerősödtem volna lelkileg...lehet "csak" a keseredés.

2012. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint a hármas, nem szeretnék mások előtt sírni, de nem tudom visszatartani. Mondjuk én nem kezdek el zokogni, csak kicsit könnyes lesz a szemem, de azért elég nyilvánvaló..
2012. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom nekem is.Egyszerűen nem megy. Sokan azt gondolják, hogy érzéketlen vagyok, mert még anyu temetésén is csak álltam száraz szemmel.Aztán otthon egyedül végigbőgtem a napot. Nem tudom mitől van ez.
2012. máj. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én sem szoktam mások előtt sírni, sőt még egyedül is ritkán. kb évente 1x, vagy még ritkábban. akkor is inkább azért mert valami igazságtalanságot észlelek, és hiába magyarázok, senki nem hisz nekem. ha szomorú vagyok, nem tudok sírni.
2012. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ugyanez van velem is sirnek (mint a masik :D ) de nem tudok :)
2012. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy lepontoztatok! :)
2012. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pedig a sírás egészséges és olyan dolog, amit nem szabad elfelejteni! Még ha abban a pillanatban rossz és szégyelljük is... Szerintem.
2016. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!