Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnátok mondani JÓ képszerkes...

Tudnátok mondani JÓ képszerkesztő programokat? Linket légyszi küldjétek! Thanks.

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Picasa progot használom. Beírod google-ba és kidobja, h hol tudod leszedni.
2012. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SzilKa ***** válasza:
100%

Egyszerűbb műveletekre (kivágás, átméretezés, forgatás, stb): irfanview

Összetettebb műveletekre (fentiek plusz rétegek, stb stb): gimp


Mindkettő ingyenes.

2012. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha nem ingyenes, akkor photoshob, bár ezt szerintem mindneki ismeri, és tudotommal elég gyakran frissítik, és fejlett a kezelőfelület és a lehetőségek tárháza


a jó meg relatív, van ami kfejezetten 1 dologra van kiélezve, míg más progik általánosabbak

2012. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Am ingyenes kéne,online amit nem kellene letölteni és igazából inkább csak retusálni szeretnék rajta...
2012. máj. 20. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Könnyebb azokat használni sztem, amiket letöltesz, és a Picasa ingyen letölthető, de sztem nagyon jó még a photoscape is.
2012. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hallottam valami google(?) funkcióról hogy ilyen van/lesz, de használhatót enm tudok mondani, szóval maradnak azok amit a többiek mondtak

mondjuk utánanézni érdemes, hogy van e online szerkesztő googlenél vagy úgy általában

2012. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vagy a picasa, vagy a google online szerkesztője, azt hiszem picniknek hívják. kiváló.
2012. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a picnik pont bezárt. : ) ezért lenne jobb letölteni egy ingyeneset, lehet a picnikből is van még valahol fent egy verzió

sok szerencsét

2012. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Microsoft Office Picture Manager-ed nincs? Retusálni azzal is lehet.
2012. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem nincsen :/ de köszönök szépen minden választ :)
2012. máj. 21. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!