Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Marcsi01 kérdése:

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

A természetem borzalmas sokszor ok nélkül sértegetek másokat, könnyen dührohamot kapok és persze "kedvességem" is határtalan. A barátaim szerint, kezeltetnem kéne magamat (bár ők sem különbek) volt már alkalom, hogy majdnem megöltem valakit, sokszor rám jön a gyilkolhatnék. A legtöbb negatív tulajdonság megvan bennem. Egy egoista, makacs, ellenszenves csaj vagyok, aki könnyen átver másokat, a lelkiismeret furdalás nálam nem létező fogalom. Nehezen bírom türtőztetni magamat ha sértegetnek, teljesen mindegy ki az én visszaszólok vagy ütök.

Kívülről nézve magamat azon csodálkozom, hogy vannak emberek akik képesek elviselni, kevés barátom van, de rájuk nagyon vigyázok.

Csúnyán beszélek, de azért annyira nem, hogy a mondataim szerkezete alany + állítmány + baz+.

Szeretek olvasni és írni,na meg verekedni. Focizom és kézilabdázom is, a tanulmányi átlagom is jó, a családom tele van érdekes emberekkel úgy összegezve csak a természetemmel van baj. 14 éves vagyok.

Utólag is bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett és a helyesírási hibák miatt is.



2012. máj. 20. 15:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, ami a barátaidnak. Kezeltethetnéd magad. Amúgy addig verekedsz és addig pofázol, míg emberedre nem találsz és úgy helybenhagy téged, hogy jó ideig emlékezni fogsz rá. :D Én tuti nem tudnálak elviselni, de ez az én véleményem. Remélem más is válaszol neked. 18/L
2012. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Neked phszihológus kéne:/ de komolyan

15/L

2012. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az. Pszichológus.
2012. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
köszi:)
2012. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Nm.
2012. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy te kicsit szocipata?
2012. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Az. Szociopata.
2012. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De, talán egy kicsit, nincs mit tenni ilyen maradok, remélem megtalálom a megfelelő ellenfelet, akivel eljátszhatok. Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 20. 15:49
 9/24 anonim ***** válasza:
Na ugye :D
2012. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Arra viszont érdemes lenne ügyelni, hogy ne keverd fölösleges bajba magad, ugyanis az az ösvény, amelyiken jelenleg is haladsz nem vezet máshová. Rám is tör néha dührohammal párhuzamban gyilkolási vágy, de mindig lecsillapítom magam olyankor. Neked is ezt javasolnám.
2012. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!