Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lányról aki ezt írta?

Figyelt kérdés

[link]


Ebből nem lehet megismerni őt nyilván, de nektek milyen kép jön le róla? Szerintetek is csak játsza a nagyokost, vagy tényleg van mélyebb tartalma a mondanivalójának?

Hány évesnek tippelitek? Ti megismerkednétek vele?


(Nem én vagyok ő, csak nekem bejön :$, viszont kiismerhetetlen rejtélyes, semmit nem mond el magáról, és senkit nem enged közel magához, legalábbis neten, amennyire megismertem)


2011. júl. 22. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elolvasni, a MENNYÜNK kiverte a biztosítékot....
2011. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Stílusa és gondolkodása alapján 13-14 évesnek tippelném. Helyesírási szótár bárkinek rendelkezésére áll.

Azt meg nem értem, hogy miért hiszi magát sokkal jobbnak másoknál. Mert neki minden iszonyúan bénán megfogalmazott mondata legalább háromszor tartalmazza a p*csa, kib*szott szavakat? És ezt a műunikum dolgot sem értem... Az elején arról ír, hogy ezek mindenkit lenéznek és hisztisek. De ő ugyanúgy lenézi őket és nyavalyog miattuk, tehát ő miért különb? Szánalmas... A végén meg ez a halálról szóló szösszenet... Nem hiszem el, hogy ez a csaj tényleg komolyan írta ezeket a sorokat.

2011. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondj le róla.. ez egy egoista pic.sa
2011. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az a fajta ember, aki soha az életében nem lesz boldog. Aki azt hiszi, ő több, ő jobb, mint te, én, vagy bárki más. Az, aki csak azért lesz környezetvédő, hogy lenézhesse a többi embert, hogy elmondhassa magáról, hogy igen, ő más. Hogy is nevezte ezt a csoportot az írásában? Ja, igen: műunikum. Már a legelejétől látszik, hogy az egész szöveg csöpög a saját felsőbbrendűségérzetétől, és ő most jól kioktat mindenkit. Olyan 14-16 közé tippelem, és ez alapján nem ismerkednék meg vele.
2011. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba kislány, aki azt hiszi, hogy ő fingta a passzát szelet. Irónikus, hogy egy egész posztot keresztül szidja a "műunikumot", de arról már nem számol be, hogy ennek ő is egy jeles képviselője, aki természetesen hiperérett. Flegma kis ribanc, de majd benő a feje lágya.
2011. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy nehezen elolvastam, kibírhatatlan stílusa van....Biztos nem ismerkednék meg vele....nem szeretem a flegma, beképzelt, magát másoknál felsőbbrendűnek gondoló embereket....ez a kiscsaj sokat fog még koppanni az életben...
2011. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Ehh... Hát, érdekes, de mint voltunk kamaszok, öt-hat év múlva szerintem egész normális ember lesz belőle. Én is ilyen műunikum voltam, mint ez a blogger (így mondják, ugye?) csaj, aztán elmúlt. Addig utáltam a világot, amíg rájöttem, hogy az élet szép, minden emberben van valami jó, és minden h.lyeség kinőhető, ha akarjuk.

De a piercingeket és a könyvtárban gubbasztást kikérem magamnak, a pc-k szexik, könyveket olvasni meg jó. Nekem. És tényleg nincs tévém, a laptopomon nézek filmeket. Puff neki.

Szóval hagyd a csajt, mert ez egy póz, a valóságban nem ilyen, de majd kinövi.

És valóban borzalmas a stílus, amiben ír. Nehéz olvasni, még nehezebb követni, aztán rájön az ember, hogy ugyanazt írta le hatszor hétféleképp.

2011. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akartam neki kommentet írni, de izomból kimoderálta. Kész cirkusz, gyerekek :-D
2011. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

van egy olyan érzésem hogy ez egy kamu-reklám


kíváncsi vagyok azokra a fiúkra akiknek bejön a káromkodós beképzelt műunikum típus.


az sem lepne meg ha a kérdező nem nézne vissza többet :)

2011. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
ezt az okoskodó leányt jól seggbe kéne rakni aztán okoskodhat :))
2011. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!