Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim. Pedig nem...

Nincsenek barátaim. Pedig nem tartom magam rossz embernek ha tudok segitek benne vagyok hőlyeségekbe . És mégis . Nekem sose lessznek igaz barátok? Akik voltak azokba csalodtam. Sekim nincs. Pedig jövöre esküvö.

Figyelt kérdés
Tehát voltak barátaim de mind elsodrottak:S Bepasiztak becsajoztak más közegbe mozognak én meg le lettem tojva...3 legjobb barátom volt a lány odaköltözött a pasijához és velefoglalkozik régen mindent megbezséltünk most semmi...tán még félti tőlem a párját is:S A másik fiu volt neki is elmondtam mindent stb stb erre lecserélt másokra.És Most senkim nincs....max ismerősők...de igaz barátok nincsenek.Jövöre lessz az esküvöm ugy néz ki 2 éven belöl babát is szeretnék.Se keresztannya nem lessz a gyerekemnek? Se koszoruslányok? Se tanu? Mert eddig senkit nem tartok ezekre érdemesnek...Ismerőssöket nem fogok ezeknek kinevezni akikkel annyit váltok h szia szia:S...Meg amúgy is ..nemértem.:( csak a páromra számithatok meg a szüleimre... 20/L Miskolc

#esküvő #barát #igaz barát.
2012. máj. 23. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátok sajna jönnek-mennek, ha csak nem igaz barátról van szó. Esetleg valami közösségbe járj el vagy olyan helyre, ahol lehet ismerkedni vagy ilyesmi.

21/F Miskolc:P

2012. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a családban általában a keresztszülők az anya-apa testvérei szoktak lenni nem barátok.

És ne aggódj nem te vagy az egyetlen eddig én is csalódtam mindenkiben de egyszer egy tanárom azt mondta hogy neki 40év alatt összesen egyetlen igazi barátot sikerült találnia de érte meg is halna/és fordítva is tehát van még időd 20év az még majdnem gyerekkor....

2012. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Hasonlóan érzem ezt az egészet. Nekem sajnos csak volt egy igaz barátom, akit elvesztettem. Ő lány, én fiú. És a barátja neki fontosabb volt mint én. Ha én nem írok rá, vagy nem kiabálok neki, rám se szarik... Mellesleg szomszédok vagyunk, de ő nem is érdeklődik, h mi újság van velem. Haverjaim is alig vannak :\

13/F, Nyékládháza

2012. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!