Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen olyan dolog van, amit...

Milyen olyan dolog van, amit titokban szeretsz, de azt mondod, hogy nem szereted?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva.
2012. máj. 24. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs nagyon ilyen. Legfeljebb jelentéktelen dolgokban, mint pl. gagyi sorozatok nézésével nem hencegek, tehát végül is ezt említhetném. Meg egy két olyan dal, vagy előadó, akikkel bizonyos körökben szintén nem kérkednék. Vagy inkább hallgatok róluk.

Komolyabb dolgokban felvállalom a véleményem és az izlésem.

2012. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát azt mondom, hogy szeretem a gyerekeket, de igazából nem nagyon bírom őket...
2012. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nincs ilyen, de régebben (12 évesen) volt: az Eperke c. DVD sorozat. Azt mondtam mindenkinek, hogy nem szeretem, de közben szerettem xD
2012. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 3 éve leszoktam a cigiről,azt mondom,hogy már nem érdekel.De igazából,szívesen rágyújtanék,hiányzik sokszor.Ennek ellenére nem fogom megtenni,mert visszaszoknék,és azt nem szeretném.
2012. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csonka András. Tudom, h nem dolog, de biztos élő emberekre is kiterjesztetted a kérdést.
2012. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!