Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy elérek...

Miért van az hogy elérek valamit és nem növekszik az önbizalmam?

Figyelt kérdés

sőt elkezdek feszengeni hogy tényleg jó volt e ? nem tudom átérezni a sikert mert valami felülírja ,és megint szomorú leszek.


Valami olyasmi érzés hogy nekem ez nem jár és úgyis mindenki jobb nálam ,és jobb is lesz mindig... -mit csinálja ezzel ? (pszichológust ne írjátok )


Köszönöm.


2012. máj. 27. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert az önbizalom ideális esetben nem külső dolgoktól függ. A külvilági siker az önbizalom eredménye és nem fordítva.
2012. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mert biztos gödörben állsz!
2012. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

haha. mintha csak én írtam volna, kb direkt keresem az olyan dolgokat ahol sikerem lehet, és van is de semmi önbizalomnövekedést nem tapasztaltam a személyiségemben


igaza van az elsőnek, akinek van önbizalma azt érik sikerek, akinek nincs kudarcok


csak azt nem értem hogy akkor mi a fenétől van vkinek önbizalma, honnan indul maga a folyamat? :O

2012. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű elhatározással. Tudod, hogy sem jobb, sem rosszabb nem vagy másoknál, és amire egy ember képes, arra egy másik ember is ugyanúgy képes lehet, ha megteremti hozzá a megfelelő körülményeket.


Eleinte persze kisebb célokat érdemes kitűzni, mert ha ezeket eléred, az értékes visszajelzés arról, hogy jó úton haladsz. Persze nem érdemes függeni tőlük, csak objektív módon figyelni őket és persze örülni nekik, mikor bekövetkeznek.

2012. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!