Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Engem miert nem vesz el senki...

Engem miert nem vesz el senki felesegül? 30 éves vagyok jol nezek ki adok magamra. Bezzeg a tesom már elevették 2 éve pedig nem is ad magara átlagosan nez ki alacsony hatareset sulyu nem festi a hajat se polo farmerban jár és orvos lett a férje

Figyelt kérdés

Én meg festem a hajam szőkére nem ronda barna magas vagyok vékony nagymellü ja a tesom kismellü hozzám képest én 80 e ő 80 c

Miert van neki ilyen mázlija? Engem sose akart senki elvenni. Tesomnak meg az előző udvarloja is orvos volt csak dobta a masik orvosert. Ez felhaborito. És nem is sminkeli magat 5 perc alatt felöltözik és megy a farmerjaban polojaban. Én meg belöböm a hajam sminkelek miniszoknya csini felső stb és nem jön össze. Csak beszologat pár hülye meg nős emberek akarnak kavarni. Ennyi. A tesom meg a kis farmeres igénytelen egymas utan 2 orvost is összeszed. 2 évvel idősebb most van a hazassagi évfordulojuk. Irigylem miert sikerul neki es nekem nem?


2012. máj. 28. 09:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Talán azért, mert kicsit (NAGYON!!!) beképzelt vagy.
2012. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

Talán mert nem a külsőségeken múlik egy kapcsolat?


Hosszútávra a férfiak inkább belső értékekkel rendelkező nőket keresnek - gondolom eddig itt véreztél el.

2012. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Mert talán nem csak a külsőségek számítanak??? Én is csinosan öltözködök, de kicsi a mellem, nem vagyok szőke, nem festem már a hajam és nincs rajtam egy kiló vakolat. Mégis hosszabb távú kapcsolatokat értem eddig el mint a nagymellű csudaplázacicavagyok és butamintaföld ismerőseim. Talán a húgod egy kedves okos nő?

Értékeld át magad.

2012. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
93%
Talán mert a melled térfogata nagyobb mint az agyadé...
2012. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Hallottad már azt a mondást, hogy a kevesebb néha több? Feltűnő szőke haj, agyonsminkelt arc, hihetetlen színekben pompázó karmok, mininél is minibb szoknya, köldökig kivágott felső - ezek nem éppen a családanyának/házastársanak való típus ismertetőjegyei szerintem.

Egyébként az ha valaki farmerban meg valami egyszerű felsőben van smink nélkül, az még nem igénytelenség. Attól még nézhet ki jól.

Meg még egy közhely - elsődlegesen nem a külsőn múlik.


26F

2012. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert téged az utcasarkon akarnak csak "feleségül venni" 1-2 órára. Ez a hozzáállásodból meg a nagyképűségedből jön le főleg, nem abból, hogy milyen a külső borításod. Hülye p*csa vagy, én sem akarnék soha ilyen feleséget, aki lenézi a saját testvérét és irigykedik. Megérdemled. :) Tudod feleségnek a normális nők kellenek, a csinosság csak extra.
2012. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Valamit tud a tesvéred, amit te nem. Ismerned kellene annyira, hogy ellesd a sikerének a titkát. Próbálj esetleg az ő társaságukba járni, ha befogadnak. Ne görcsölj a párkeresésre. Várd meg, amí érted is eljön valaki.
2012. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
88%
nah most akkor olvasd el mégegyszer amit írtál, és akkor megtudod, hogy miért nem vesz el téged senki feleségül!
2012. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%

Talán mert a tesód még pólóban és farmerben is százszor értékesebb ember, mint Te kicsípve.


Amúgy nekem fake gyanús...


23N

2012. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%

Régen rossz lenne, ha azért kellenék valakinek, mert festem a hajam, tökéletes a súlyom, tökéletes a mellem, folyton belőve a séróm, smink nélkül ki se lépek, és miniben nyomulok, a farmert még játszósruhának sem ismerem... Ez eléggé gáz lenne, mert valószínűleg egy ribancnak gondolnának a pasik, aki minden pénzét külsőségekre költi és akivel nem érdemes hosszútávon lenni. Ha így élnék, akkor beérném a beszólogatós hülyékkel vagy a nős emberekkel...


Az okos és normális férfiak talán a szolídabb, természetes, sportos és ápolt megjelenésű lányokat díjazzák... Persze nem mind, tehát van esélyed, csak kitartást!

2012. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!