Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valaki abban a helyzetben,...

GhostRider3 kérdése:

Van valaki abban a helyzetben, hogy szeretne értelemes embereket találni, ő maga is különc, de nem sikerült neki?

Figyelt kérdés
az a meglátásom hogy ez az ország tele van ostoba emberekkel, és már szinte csak külföldön látok esélyt. talán elszórva az országban van pár értelmes ember de nekem nincs se pénzem se időm ara hogy 200kteket utazgassak 1-1 emberért, és nem is hiszek a távkapcsolatokban

2012. máj. 29. 08:02
1 2
 1/14 Mara Acoma ***** válasza:
Chat, fórum esetleg? Egyébiránt teljesen egyetértek Veled, ezért nincs egy barátom nekem sem. Bár nem teljesen egyértelmű, hogy Te most milyen kapcsolatra is gondolsz...
2012. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sok az idióta, de valami probléma veled is van ha nincs legalább pár ember a környezetedben akiket ne tartanál idiótának. Nyitottnak kell lenni, eljárni olyan helyekre ahol számodra értékes emberekkel találkozhatsz, vagy akiket eddig ismersz azokat kéne jobban megismerni...
2012. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én itt gyakorikérdéseken találtam haverokat. Aki szimpatikusnak tűnt ráírtam, majd akik messze laktak azokat letötröltem egyből. Az ötödk olyan aki a közelben lakik megtaláltam azt amit kerestem, a tökéletes barátot aki kivétel nélkül mindenre jó, ha megírod privátban a korod és a nemed, meg azt, hogy merre laksz, talán averkodhatnánk ;)

Várom az üzidet :)

2012. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Van egy olyan "böclsesség", hogy ha magad körül mindenkit idiótának tartasz, akkor lehet, hogy te vagy az...


Tréfát félretéve, bizonnyal akadnak midenhol értelmes emberek, csak nyitott szemmel kell járni.

2012. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én meg pont olyan embert szeretnék találni, aki nem hiszi magát a világ legértelmesebb emberének+ aki nem ugyan olyan beképzelt majom mint ő, már nem is ember...( mostanában egyre több ilyennel találkozom.. és az a vicces, hogy mindegyik baromi különlegesnek és egyedinek tartja magát)..XDXD
2012. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

chatet fórumot próbáltam, nem működött

aktív emberi kapcsolatokra gondolok értelmes emberekkel


# 2/5

biztos velem is van "probléma". nem tartok mindenkit idiótának, bár vannak nekik is hibáik, de nem aktív a kapcsolat, így semmi értelme, tehát ha úgy tetszik idióták hogy nem szánnak rám időt

akiket ismerek, azokat jól ismerem


# 5/5

szerintem ilyenből van bőven, ha csak ennyi a kritérium


van benne valami, hogy egyre több a beképzelt ember, de ha ez célzás volt, nem igazán értem rám miért vonatkozna.


ha valaki tényleg értelmes és egyedi, akkor mit tegyen? hazudja azt hogy nem az csak azért hogy ne tűnjön nagyképűnek? ez nagyon egyszerű gondolkodásra vall. és engem nem is érdekel az ilyen általánosító emberek tömege. akiknek nincs önálló gondolatuk, csak buta közhelyeket meg műbölcsességeket hordanak össze.

2012. máj. 29. 19:38
 7/14 anonim ***** válasza:

A jó nagy intelligenciáddal ahogy látom azt ízért nem fogtad fel, hogy attól h vkivel neten ismerkedsz össze, még lehet vele utána normális emberi kapcsolatod élőben...

A te bajod inkább az, hogy lust avagy kezdeményezni és megismerni az embereket.

2012. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem értem mi bajod van
2012. máj. 29. 20:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Mesélnél nekem, mitől vagy te értelmes és különc...?
2012. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

bár alapvetően kötekedésnek érzem, azért válaszolok


elsősorban azért vagyok értelmes mert meglátom az összefüggéseket és jó a logikám. nem kezdek el valami olyat bizonygatni amiről fogalmam sincs. tudok érvelni és az igazságot fontosabbnak tartom a véleménynél. nem vagyok elégedett ezzel a beteg társadalommal amiben élünk. tisztában vagyok önmagammal és a tetteim következményével. nem képzelem azt hogy körülöttem forog a világ, bármire képes vagyok. ilyesmik

a gyakorlatban abban nyilvánul meg, hogy tudom bizonyítani az igazam másokkal szemben, és sokan okosnak tartanak

persze számomra nem mérvadó mások véleménye, inkább azért látom magam értelmesebbnek, mert túl sok idiótával találkoztam életemben, és az átlagot ezért nem tudom komolyan venni

talán még az is fontos hogy tisztában vagyok önmagammal és nem akarok megfelelni senkinek és nincs énképzavarom ami miatt állandóan bele kell kötnöm másokba

és eddig nem találkoztam ilyen emberekkel, talán 1 kivétel van.


különc meg ezért leszek mert nem találtam magamhoz hasonlót sem, gyakran problémáim vannak mert más vagyok mint a többiek. másképp nézek ki, másképp viselkedek és másképp gondolkodok. kevésbé vagyok felszínes, nem úgy mint a többség

ezt is szokták mások mondogatni, de nem mérvadó csak sokan szeretnek másokkal példálózni, ezért mondtam, akik nem ismernek, azt hiszik hogy átlagember vagyok és én is csak nagyképűsködök, mint ők


tudom hogy egyeseket zavar a véleményem, és irigységből, hülyeségből, rosszindulatból, akármiből kifolyólag kötekedni fognak, de hozzászoktam már

én el tudom fogadni hogy nem vagyok tökéletes, nem én vagyok a legjobb, és nem szokásom általánosítani


remélem hogy volt értelme ezt leírni

2012. máj. 30. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!