Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti milyen embernek tartatok...

Ti milyen embernek tartatok ezek után?

Figyelt kérdés
ritkán járok bulizni,akkor is csak a kikapcsolódás miatt és nem azért,h több pasival is legyen egy éjszakás kalandom.Nem vagyok az a fajta aki minden héten a pasiját lecseréli egy újabbra. Sosem kezdtem olyannal akinek kapcsolata van. A suliban átlagosan teljesítek, néha jobb néha kevésbé jó jegyeket kapok. Egy éve kézzel és szájjal is kielégítettem egy pasit,de azóta is bánom, nem tudom mi üthetett belém,a srác nem is volt az esetem. Szégyenlem is magam miatta :S Rossz ember vagyok?
2012. máj. 29. 19:09
 1/7 A kérdező kommentje:
még sosem csaltam meg a pasijaimat
2012. máj. 29. 19:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem attól leszel rossz, hogy kielégítettél egy srácot szájjal. nekem normális hétköznapi lánynak tűnsz.
2012. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kor?
2012. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20
2012. máj. 29. 19:16
 5/7 anonim válasza:
semmi extra. hasonló vagyok mint te, de volt egy zűrös időszak az életembe. nem vagy ettől rosszabb
2012. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Julie S ***** válasza:
100%
Miért lennél rossz ember? Miért szégyelled magad ezért? Semmi olyat nem tettél, amit más lányok/nők ne tennének meg adott helyzetben.
2012. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem találllak rossz embernek. Mindenki követ el néha hibákat, és abban a pillanatban, hogy megbánja és elhatározza, hogy ilyet nem tesz többször, bűne eltöröltetett.
2012. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!