Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen úgy élni, hogy az...

Milyen úgy élni, hogy az embernek nincsenek unokatestvérei?

Figyelt kérdés
Hiányzik,hogy legyen valaki, aki rokon?
2012. máj. 4. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ugy nősz fel, akkor az a természetes
2012. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsnek (illetve vannak, de soha nem láttam öket KÉT temetést kivéve, de ott sem beszéltünk), és semmi bajom, nem hiányzik az életemböl
2012. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak, de évekig nem találkoztunk. Amikor az én szüleim is, meg az övéké is eltávoztak, és a közös nagyszülők sírhelyének (következő 25 éves) megváltása következett, megkerestem őket. Csak a vállukat vonogatták, mondván, nekik ahhoz semmi közük. Kész. Ennyi.
2012. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem elsofoku unokatestvereim nincsenek, de nem erzem a hianyat. Vannak testvereim, de veluk sem vagyok joban, mert nagyon masok vagyunk.
2012. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem őket de nem is hiányoznak. Szerintem az unokatestvért nem annyira fontos mert általában nem vele élsz.
2012. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Amit nem ismersz az nem hiányzik, meg persze nem csak unokatestvérekből áll a rokonság... Van két unokatesóm, de mivel apai ágról vannak, így nem ismerem őket, csak anya mutatta őket 1x képen. (apámat sem ismerem, csak képről) Másodunokatesóim vannak, de nem vagyunk beszélőviszonyban.
2012. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincsenek unokatestvérei, az nem tudja, milyen amikor vannak. Akinek vannak, az nem nagyon tudja elképzelni, milyen amikor nincsenek.
2012. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem vannak, régen tartottuk is a kapcsolatot, de már legalább 10 éve nem is hallottam felőlük.

Régen is jó volt, de most is jó. Nem érzem a hiányukat, nem vágyok unokatestvérekre.

2012. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek. Apukám egyke, anyukámnak pedig az öccse fiatalon meghalt. Ellenben van 2 nővérem, szóval soha nem éreztem hiányát unokatestvérnek.
2012. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van 3 generáció unokatesóm, úgy értem van 1 idősebb, 1 olyan idős mint én, és 3db fiatalabb. Nem sűrűn találkozom velük, mert nincsenek közös témáink, sose voltak. Játszani sem akartam velük régen. Biztos az én hibán, de nekem egyik sem szimpi :/
2012. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!