Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom kiszállni 1...

Hogyan tudom kiszállni 1 olyan bandából ami nekem csak szart hozott de nem olyan egyszerű otthagyni?

Figyelt kérdés
Csak simán ne tárgyaljak velük vagy mit csináljak ?

2012. máj. 30. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt , hogy felismerted nem válnak a hasznodra ,inkább a károdra az már elsőként jó lépés.

Te ne keresd őket ,ha ők keresnek,mond meg átgondoltad az életed és új utat és célokat találtál magadnak, akarsz valamit kezdeni magaddal ,mert helyetted ezt nem fogja senki megtenni !!!

Jönnek a közhelyek . A családodat nem ,de a barátaidat Te válogathatod meg.

Drága !

Saját anyámba és apámba sokat csalódtam,jól meggyötörtek lelkileg,de amikor szarba voltam azért mindig is csak rájuk számíthattam igazán !!!


Szép dolog és olykor egy igaz barátságban kell is az együttérzés. Én mindig olyan barátokat kerestem akik felfelé húztak és ha magam alatt voltam,nem azt mondták gyere búslakodjunk,igyunk együtt,hanem ötleteket lelki erőt adtak ahozz, hogy megoldjam a dolgokat.

Nem tudom milyen ez a bizonyos banda,de ha már fenyegetnek,zaklatnak az már jogi ügy.


Mit szólnál ,ha az egyértelműségért teljesen megcserélnéd magadat-öltözködés,frizura,új barátok stb.

Nem ismerlek csak tapogatózom a semmibe. Esetleg egy agykontrol tanfolyam,meditáció ,valami sport stb.

Indítás képen jó egy külső segítség de neked kell lelkileg,szellemileg felépítened ,megerősítened magad . Mindig kapod a jeleket ,figyelmeztetéseket csak rá kell hangolódni észre kell venni.A lelked folyamatosa ,az angyalok akár másokon keresztül,úgy hogy ők nem is tudják miközben beszélgetnek veled ,valami fontos üzenetet adnak át neked.

2012. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is benne voltam egyben.. Egyik napról a másikra szakítottam avval az élettel. Egyszerűen nem mentem arra amerre ők voltak, természetesen így is a kezdetekben minden nap össze hozott velük a sors. Nem köszöntem előre, nem kerestem őket. Ha köszöntek vissza intettem, ha hívtak valahova nem reagáltam. Ennek már 4 éve.. De 1 hónap alatt a 0-ra esett az ismeretségi szintem. Új helyeken kellett új barátokat szereznem. Egyedül. Nehéz volt, sokat, nagyon sokat szenvedtem. De most, ennyi idő távlatából látszik csak meg, hogy mennyire megérte. Az összes drogos senki maradt, szinte mind lekölykedzett, rom az egész életük.

Én pedig egészségben és tisztaságban élek, tanulok és hamarosan elkezdem építeni a karrieremet. A szenvedés néha megéri.

2012. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod szép lassan, és akkor fel sem tűnik nekik.
2012. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shaddark ***** válasza:

Az első kommentelőnek grat, okos és értelmes volt, érdemes megfogadni.

"zaklatnak az már jogi ügy." - Gondolom nem Magyarországon laksz :)

2. kommentelőnek gratulálok, így kell csinálni.

Ha mód van rá (Nem jártok egy suliba...) akkor kerüld őket, cserélj sim kártyát is biztos ami biztos.

Közös ismerősöket is kerüld, kivéve aki meletted áll.

Ha észreveszik hogy nem haverkodsz már akkor feltehetően megsértődnek majd hogy már lenézed őket - lehet 1-2 szer lesz konfrontáció is de annyit megér egy új, normális élet. Valami új hobby tényleg jól jönne, ami le is köt és ami időben is lefoglal. Így el sem érnek és neked se lesz rossz a hirtelen változás.

2012. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármit teszel, határozottan tedd. Ha rosszindulatúak a "barátaid", fokozottan érzékenyek lesznek a kifogásokra, magyarázkodásra. Maradj ura a helyzetnek, egyébként menni fog. Szerintem a legegyszerűbb módja az, ha szemtől-szemben elmondod nekik, amit gondolsz, tiszteletben tartva az ő véleményüket. Ez egyenes, bátor viselkedés, nem mondhatják utána azt, hogy lenézed őket, hiszen emberszámba vetted őket, leültél velük beszélni. Nem feltétlenül kell hirtelen rájuk rontani ezzel a dologgal, adagolhatsz, puhíthatsz előtte "nem helyénvaló" kijelentésekkel, megjegyzésekkel, majd amikor visszakérdeznek, hogy mi a fenéről beszélsz, akkor te elmondod őszintén. Első lépésként beszélhetsz közülük olyan emberrel is, akiben jobban megbízol, külön-külön nem úgy viselkednek az emberek, mint csapatban. Ha határozott vagy de türelmes, nagy gond már nem lehet. A magyarázat nélküli kiugrást és hirtelen kapcsolatmegszakítást ezért nem tartom jó megoldásnak, joggal érezhetik úgy, hogy többnek hiszed magadat náluk.
2012. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shaddark ***** válasza:

Utolsó kommenthez:

Adott környezetben nagyon jó tanács ez.

Adottban meg nem, pl. én is voltam "utcagyerek" 25 éve, - hát egy ilyen magyarázás mindig kumitéba fulladt :)

A csapatszellem a kiválni akaróról azt gondolja hogy már nem tiszteli őket - és az utcai gengek legértékesebb dolga a tisztelet. Az elkerüléses leválás azért jóval biztonságosabb :) Így is szokott működni ahogy láttam ezeket. Persze konkrétan nem ismerem a körülményeket, a posztíró eldönti melyik jöhet be velük szemben.

2012. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszerű:Fogod magad odamész a vezérhez összevered aztán ha végeztél sorban egyenként a többit!
2012. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!