Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hisztek benne? (Mármint az...

Ti hisztek benne? (Mármint az első látásra szerelemben) Szerintetek ez normális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma láttam egy fiút , és nagyon megtetszett beszéltünk kb. 5percet mert valami bemutató volt és ő volt az egyik résztvevő az előadásban. Utána ki is lehetett próbálni azt amit a fellépők csináltak és nekem pont ő segített megpróbálni amikor kipróbáltam. És egyszerűen minden tetszik benne. A hangja, a mosolya, a beszédstílusa még a neve is tetszik.(tudom ezek csak külsőségek de nem bírtam vele többet beszélni)és annyira hiányzik úgy érzem teljesen bele zúgtam.(de lehet ,hogy soha többé nem látom már..:'( ) Szerintetek ez normális? Veletek volt már ilyen "első látásra szerelem?"
2012. máj. 24. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális.Velem is így volt amikor találkoztam a barátnőmmel először. Megláttam,beleszerettem,összejöttem vele és azóta együtt vagyunk.
2012. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DarkChii válasza:
Sok emberrel megesik az ilyesmi. Szerintem ez az érzés nem feltétlenül azt jelzi hogy ő lesz a gyerekeid apja, de azt valószínűleg igen hogy nektek kettőtöknek még dolgotok van egymással.
2012. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális, de még velem nem volt ilyen.
2012. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tenyleg igy erzel, akkor tegyel erte, hogy megismerjetek egymast.
2012. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt igy hogy valaki első látásra megtetszett. Azóta jóba is lettünk, de párkapcsolat sajnos még nem lett belőle.(és félek hogy nem is lesz)... :(
2012. júl. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!