Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi jellemzi a vízöntő lányokat...

Mi jellemzi a vízöntő lányokat? Akár külső, akár belső szempontból nézve kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
nézz utána googleba..
2009. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

A Vízöntő nő valódi humanista akit a világ dolgai foglalkoztatnak. Megérti a világ szenvedéseit és mindig a támadott pártjára áll. Segítségéért viszont sosem vár fizetséget.


Bátran kiáll saját véleménye mellett és tetteiért mindig vállalja a felelősséget.


A kudarcok erkölcsileg nem sértik, nem ejtik kétségbe, inkább hisz abban, hogy a hibáiból tanulhat.


Határozottan értelmiségi: intelligens, okos, rendszerető ás szorgalmas. Mindez sokat segíti az életben és nagyban hozzájárul a sikereihez. érzékeny, nyílt és őszinte, amiért tisztelik az emberek.


Társaságban különösen vidám, szórakoztató, egyszerűen fantasztikus. Szereti a szépet és elvárja, hogy őt is folyton csodálják. Nagyon költekező, felfogása szerint azok, akik ragaszkodnak a pénzhez képtelenek felfogni, hogy az arra való, hogy elköltsék, különben csak gondot okoz. Extravagáns mindenben s érdeklik az okkult tudományok. Sosem hazudik. A hazugságot szentségtörésnek veszi. Könnyen belopózik mások szívébe, nagylelkűen osztogat tanácsokat is, de azok mindig eléggé ügyetlenek.


A Vízöntő nő temperamentuma


A Vízöntő nő mindig az élen jár. Bármilyen munkát szívesen végez és könnyen közreműködik, képes átvállalni más felelősségét. Ha elvállal valamit teljesen a munkájába temetkezik, a könnyű siker nem kenyere.


A Vízöntő nő érzelmi élete


Nagyon igényes nő és elvárja, hogy értékeljék is. Nem elégszik meg azzal, hogy a partnere egyszerű tárgynak tekintse. Sosem siet el semmit, azt akarná, hogy minden békében és nyugalomban folyjon körülötte. Sosem veti magát hazárd játékokba, a férfinem is csak igen vonzó, tanulmányozni való kategória a szemében. Csakhogy eszményíti a szerelmet, sosincsenek állatias ösztönei. Fantáziadús alkotó szellemként mindig arra törekszik, hogy a partnere meg legyen elégedve vele. Kényes és válogatós, finom és gyengéd, ha szeret a Vízöntő nő testben lélekben egyaránt figyelmesen, bájosan reagál. A szerelemben nagyon őszinte. Egy Vízöntő nővel átélt kapcsolatot nem lehet könnyen elfelejteni.


A Vízöntő nő családi élete


A Vízöntő nőnek sok szeretetre és gyöngédségre van szüksége. Mivel folyton a tökéletes társat keresi, későn megy férjhez. Olyan férfira van szüksége, aki mellett igazi nőnek érezheti magát, aki mellett ragyoghat a legfinomabb társaságban is. Ha a házassága nem sikerül könnyen elválik, de ha a férj nem akarja elengedni, zátonyra futhat az élete.

2009. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos elolvastam az előző írást,és érdekes,de sok olyan van írva ami nem stimmel a nővérem esetében.Ő vízöntő,így az ő tulajdonságait tudom leírni..Kitartó( képes az első laptól az utolsóig szóról szóra mindent megtanulni ,ha ezen múlik a sikere..Okos,ami a szívén az a száján,talán egy kicsit nyersen is adja tudomására másnak a hibáit.érzelmileg labilis,könnyen megbántható(sírva is fakad),és ha valaki nagyon megbántja azt egy életre utálja...Ha valaki nem szimpatikus neki,azt egyből értesítésére adja,és nagyon nehéz megváltoztatni a hozzá állását-e téren.Fontos a pénz neki,de egyáltalán nem költekezik,sőt...inkább olyan ember aki meg tudja fogni a pénzt.Néha nagyon akaratos(az van amit ő mond és kész)Sokszor jó szívű,ha valaki szerinte megérdemli annak mindig segít...A jó és rossz tulajdonsága ellenére én nagyon szeretem mert a testvérem,és akárcsak nekem neki is nagyon fontos a család!
2009. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
67%
Hát, én vízöntő vagyok. Én tényleg nem tudok spórolni: nem vásárlok luxusdolgokat, de valahogy kifolyik a pénz a kezem közül... Szeretek beszélgetni, vitatkozni, de általában kerülöm a konfliktusokat, úgyhogy veszekedni nem igen szoktam. Sok minden érdekel, de gyakran ez az érdeklődés fellángolásszerű (később is érdekel még a dolog, csak jön közbe egy újabb, ami elvonja a figyelmem). Nem szeretem, ha megmondják, mit csináljak vagy mit ne. Ezen akkor is kiakadok, hogyha magamtól is azt tenném. (Ez lehet, hogy a vízöntő híres szabadságvágyával függ össze, de ezt a szabadságvágyat annyira másban nem érzem.) A kapcsolatokban meg csak lassan szeretek haladni, ha valaki túl gyorsan közeledik, bezárkózom, és "elfutok". Nagyjából ennyi.
2009. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

olyasmi válaszokra számítottam, mint az utolsó. köszönöm =)

tapasztalatok a vízöntő jegyűekkel kapcsolatban?

2009. júl. 1. 17:47
 6/16 anonim ***** válasza:
A vízöntő lányok külsőre nagyon hasonlítanak a vízhordó lányokra, csak kedvesebbek:)
2009. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Hisztis és kétszínű mindkét vízöntő lány akit ismerek.
2009. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
utolsónak! hugom vízöntő és ő is egy lusta,kétszínű hisztis pics
2009. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
17:23 én is vizőntő vagyok és én is pont ilyen mint a te nővéred:D:D
2009. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves 07-05 10:50


Nekem volt ilyen barátnőm annak azért nem mondhatnám, mert velem 80%-ban csak ordítozott és érzelmileg zsarolt, a lakásomra két pasit hozott akikről azt mondta, hogy a rokonai és egy idő után kiderült, hogy a két pasiját hozta fel a lakásomra, hogy körülnézzenek. Jah: és a lány irányított hogy csináljam ezt azt legyek jófiú, és nem engedte azt sem hogy megcsókoljam. Pedig telefonon eddig azt hitegette hogy nagyon szeret. ENNYIT RÓLUK

2009. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!