Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit utálsz magadban? Külső...

Mit utálsz magadban? Külső belső tulajdonságot. / és mit utálsz másokban? Valakit akit nem bírsz mért nem?

Figyelt kérdés
köszi a választ!
2010. máj. 24. 14:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom magamban hogy hangulatember vagyok és sokszor pesszimista. Másokban utálom a kíváncsiságot, ha valaki állandóan más dolgával foglalkozik.
2010. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Külsőleg a hasamat, mert szülés után nagyon csúnya lett, meg azt sem szeretem, hogy rövid a lábam.

Belsőleg azt, hogy nem vagyok mindig elég magabiztos.

2010. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

Elég sűrűn meggondolatlan vagyok.Sok embert veszítettem el emiatt.Hirtelen haragú vagyok. Külső: pár kiló mínusz, mással szerintem minden rendben, nincs szembetűnő dolog.

Másokban nem bírom elviselni, ha mindenből poént csinál, agresszív.

2010. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
59%
Semmit!!! SEmmit! Kerüld még a szót is. Magunkat el kell fogadni olyannak, amilyenek vagyunk, és ugyanígy másokat is.
2010. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálok magamban semmit, mert van elég önuralmam, hogy fékezzem magam, ha épp hülye vagyok. Külsőleg amin tudok változtatni, azt megteszem, amin nem tudok, mert ilyennek születtem, azt elfogadom.


Egyébként utálom a hazugságot, a nagyképűséget, a másokon való átgázolást és az okoskodást.

2010. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

külső: pár kg felesleg:(, meg az orromat

belső: negatívat látom mindenbe, és bunkóságomat.

Másokba: ha szemembe hazudnak!

2010. máj. 24. 14:16
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
azt hogy vekony vagyok.es nem szeretek tanulni,pedig nagyon ramferne.Masokban az okoskodast es a nagyon *nem is tudom ki vagyok embereket*gyulolom.Meg a 600 centis tusarkos noket,akik verik magukat.
2010. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%

Magamban:

Külső: 20 kg felesleg és a pocakom.

Belső: túl nagy elvárások másokkal szemben, túlzott racionalitás, kevés tolerancia


Másokban:

Külső: -

Belső: önzőség, figyelmetlenség, affektálás, nagyképűség

2010. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
71%
külsőmben,hogy túl vékony vagyok,pedig állandóan eszem,egyébként pedig,hogy káromkodom,tisztaság-és rendmániám van...most ennyi amit utálok magamon/ban:)
2010. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

külső: igazából túl nagy gondom nincs, pici alakformálásra akarom rászánni magam :)

belső: hirtelen haragú vagyok és sokszor "ami szívemen az a számon...", mondjuk ez utóbbit nem is utálom, hanem inkább nem minden helyzetben jó.

másokban: képmutatás, affektálás, hazugság, más emberek kihasználása.

2010. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!