Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok optimista...

Miért nem tudok optimista lenni a párkapcsolataimban?

Figyelt kérdés

Alapvetően úgy gondolom optimista nő vagyok. Ha valamit nem tudok ma megcsinálni, nem baj, majd megcsinálom holnap. Ha nem vettek fel valahová attól még ugyanúgy küldöm az önéletrajzokat, ugyanúgy tanulok új dolgokat. Most például elkezdtem egy új nyelvet tanulni. Ha nem sikerül elsőre levizsgáznom, na és majd másodszorra (vagy ötödszörre mert arra is volt példa) sikerül.


De a párkapcsolataimban ezt nem tudom alkalmazni. Ha két napig nem találkozom vele, akkor hiába mondogatom magamnak, hogy majd holnap találkozunk, még én sem hiszem el, és úgy fogom fel, hogy megint elvesztegettünk két napot az együtt töltött időből. És hogy azt a két napot soha nem fogjuk visszakapni. Próbálom magamra erőszakolni az optimizmust, de ez csak 1-2 napig működik, utána megint visszaesek.

Hogy tudnám a könnyedséget valahogy átvinni a párkapcsolatokba is, hogy tovább tartson, mint 1-2 nap?



2012. jún. 4. 08:19
 1/2 anonim válasza:

Keress egy hobbit, amivel kitöltheted az idődet. Találkozz a barátnőiddel. Már is nem fog elvesztegetett időnek tűnni.

Az a két nap akkor is a kapcsolatotok része, ha külön töltitek, de azon kívül is élned kell az életed.

2012. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen keress egy hobbitot, akivel eltöltheted az időded. Az lenne a legjobb. Jól írja az első válaszoló.
2012. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!