Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem értek semmihez. Szerintete...

Nem értek semmihez. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok. A tanuláson és a számítógépezésen kívül nem értek semmihez. Ezzel gondolok például arra, hogy egy fiúnak szerintem alap, hogy érdekelnie kéne a foci meg az autók. Elég ciki, de én még az autómárkákhoz sem értek, meg semmi az autókkal. Focizni nem szeretek, nem is nagyon tudok, és nem érdekel avval kapcsolatban se a csapatok, se a meccsek, se semmi. Meg a hétköznapi dolgokra gondolok. Nem sok dologhoz tudok hozzászólni, a suliban is csak a tanuláshoz,... Szerintetek e normális, vagy mit kéne tennem?

#nincs véleményem semmiről
2012. jún. 4. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Kb én is így vagyok vele. Tudod, azt kéne tenned, hogy sok dolgot kipróbálsz. Én az elmúlt év alatt rengeteg mindent kipróbáltam. Itt főként a sportra gondolok. És megtaláltam.

Szóval te is csináld ezt. Menj el vhova akár csak egy alkalomra. Hidd el valahányadikra sikerülni fog.

13/L :)

2012. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami sport tényleg kibővítené az ismereteidet, megerősítene testileg-lelkileg, önbizalmat is adna, bár ezen a téren nem tudom hogy állsz.

Persze ha ilyen problémád nincs akkor ajánlanék érdekes újságokat ( Földgömb, National Geographic, vagy akár Nők lapja, attól függ melyik áll hozzád kicsit is közelebb, bár mindegyikben vannak jó cikkek, szóval lehet nézelődni!

Itt gyakorikérdéseken is szerezhetsz elég nagy általános műveltséget, véletlen kérdés opcióval, tudományok, nyelvek, amin csak érdekel.

Remélem segítettem, minden jót!

2012. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sport terén (meg tesiből) nem vagyok jó. Alkatom se olyan,... Úgyhogy sportolni nem szeretek:S Viszont pingpongozni viszonylag jól tudtam 2-3 éve. Jártam 1 évig rendszeresen edzésre, viszont a tanulás miatt abbahagytam.
2012. jún. 4. 21:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ. Lasix, sokat segített a válaszod.:)
2012. jún. 4. 21:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki írjon még véleményt, vagy tippeket, tanácsokat lécci.
2012. jún. 5. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben voltam(csak c64 volt nem pc,de jah,kb) Mindenesetre,programozó lettem,és jól keresek.HA tényleg érted is mit csinálsz,akkor jó szakma.
2012. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is valami informatikai téren fogok elhelyezkedni. Értek is hozzá, Angol nyelv is ro hadt jó szerintem, és megy is. Gépeknél meg ugye az kell, mert szinte minden Angol...


Na mindegy, megfogadom Lasix válaszát; újságokból és a gyakorikerdeseken a tájékozódom.

2012. jún. 6. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!