Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igazából a sok tanulás mellett...

Igazából a sok tanulás mellett nem értek semmihez, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Most így belegondoltam, és így 18 évesen érettségi előtt állva rájöttem, hogy nem értek semmihez gyakorlatilag... Olyasmire gondolok, hogy mi lesz hogyha majd nekem kell házat választani, megnézni hozzáértő szemmel hogy milyen az, érteni a fűtés rendszerhez, a villanyhoz, megjavítani valamit ha elromlik otthon, főzni, mosni, stb... Egy idő után szeretnék magam lenni és önállósodni, de ezek nélkül így lehetetlen, és én semmihez nem értek, nem úgy mint a szüleim, aki szinte mindenhez értenek...
2011. nov. 23. 22:08
 1/4 anonim válasza:
ne is haragudj meg de 18 évesen illő lenne legalább mosni és egyszerűbb dolgokat főzni tudni, a többi pedig majd úgyis jön magától és amíg vannak szüleid mindig fordulhatsz hozzájuk segítségért,tanácsért vagy akár már most kérdezgess tőlük dolgokat amik érdekelnének hogy is működnek
2011. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez nem téged minősít, hanem a magyar oktatási rendszert.

még hogy az életre nevel, egy sz*rt..

2011. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én ezeket akkor kezdtem el igazan tanulni, amikor a sajat lakasommal kellett foglalkoznom.:)

Szerintem is fontos.

De azert a dolgok felét tudja az ember, ha cslaadban nott fel, akkor van fogalma rola, miket kell karbantartani es hogy kell gazdalkodni.

2011. nov. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"érteni a fűtés rendszerhez, a villanyhoz, megjavítani valamit ha elromlik otthon, "


Ehhez csak ugy kell, mint az autohoz. Kicsit ralatsz, hogy mi kell a karbantartasahoz, es hogy kell felismerni, ha baja van, es tudni, hogy kit kell és kit erdemes hivni.

A villanynal eleg a biztpsitekot cserelni tudni, es hoyg 2helyen csapodhat le, a biztositektablan es a villanyoran. És ha az jo, és mégsem ég, akkor szerelot hivni.

2011. nov. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!