Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes-e álomként tekintenünk...

Érdemes-e álomként tekintenünk az életünkre?

Figyelt kérdés

Van, aki tudja kívülről szemlélni saját magát? Tehát képesek vagyunk egy ilyen szemléletre? Szerintem ez egy nagyon érdekes hozzáállás az élethez.

Úgy vélem, hogy problémáink jelentős része, csak a túlzott azonosulás miatt van. Tehát nagyon beleéljük magunkat valamibe, ezért csalódunk legtöbbször.



2012. jún. 6. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fú erről még nem hallottam de nagyon érdekesen hangzik
2012. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hehehe.mintha magamat olvasnám, nos igen én is így szoktam felfogni ha vmikor nagyon megfelelési vágyam van, úgy probálom felfogni hogy ez egyfajta illúzió amit egy hamis légtér korlátok közt tart, egyszerűen lekell szarni és úgy gondolni mintha álmodnánk és kész:D


miért olyan nagy dolog kívülről szemlélni magad? nincs képzelőerőd vagy nemértem?

2012. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a tudatos álmodást. Érdekes felismeréseket fog hozni a fizikai valósággal kapcsolatban.

Akár ez is lehet egy álom, azért tűnik oly valóságosnak, mert sok elemét nem tudjuk kontrollálni, és nem tudunk csak úgy kilépni belőle.

2012. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket. Nos, a második véleményre reflektálva, van képzelőerőm bizony, szerintem ez nem ettől függ. Sőt, nagyon is élénk a fantáziám, talán túlságosan is.

Ellenben azzal van gondom, hogy nem tudom ezt összeegyeztetni a gyakorlattal, az úgyn. valósággal.

A tudatos álom is egy érdekes dolog. Volt már benne részem, úgy érzem. Főleg hajnalban szoktam tudatosan álmodni.

2012. jún. 7. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy állok hozzá az élethez. Nem tudom miért, de így valami miatt nekem könnyebb. Azt hittem csak egyedül vagyok ezzel, de megnyugodtam hogy nem. :D
2012. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hm
2012. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hm? Ne tréfálj. Mondd ki, amit gondolsz! Szépen, tagoltan.
2012. aug. 8. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:
tyű!
2012. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na ez is. Tyű! Franc, aki megeszi.
2012. aug. 8. 20:15
 10/11 anonim ***** válasza:
snurr :)
2012. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!