Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálják egymást?

Miért utálják egymást?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk. Legalább. És ketten utálják egymást, és én csak sokszor nézem, hogy már megint mit művelnek egymással ezek a bolondok. Mert hát nyilvánvalóan bolondok, dilinyósok! Az egyik egy ilyen szélsőségesen vallásos, hívő. A másik pedig egy meglehetősen profán, szexéhes, éljünk a mának típus.

És ez a kettő ugyebár nem fér meg egymás mellett. Néha szégyellem a felesleges vitáikat, szóváltásaikat.

És itt vagyok én, a harmadik énem, az igazi, aki már megelégelte a viaskodást. Nem is bírom jól ezt a háborúskodást. Hogy lehetne ennek véget vetni? Hogy tudnám őket lecsillapítani?



#halál #Isten #élet #szeretet #viaskodás #ének harca #szellemi fölény
2012. jún. 9. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eldöntöd, melyik is vagy Te valójában, és melyik az, aki meg akar felelni másoknak.
2012. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hármunk közül csak az egyikünk akar megfelelni másoknak. Az a profán énem. Ő a leghülyébb, és egyben a legerőszakosabb is. Ezért nehéz vele mit kezdeni.
2012. jún. 9. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy ez a csavar.
2012. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Félsz, hogy unalmasnak találnak és nem fogadnak el?
2012. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ebben lehet valami. Mindig is voltak ilyesféle kellemetlen érzéseim. Isten tudja miért.
2012. jún. 9. 20:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg hát nem alaptalanul. Valóban nem éreztem soha, hogy elfogadott volna bárki is olyannak amilyen vagyok.
2012. jún. 10. 10:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért fontos magadat adni, (nem kiadni!) hogy azok az emberek találjanak rád, akik hozzád valók.

Ha mást mutatsz, vagy nagyon mást, akkor önmagaddal sem vagy összhangban és a kapcsolataid sem úgy alakulnak, nem azokkal az emberekkel, ahogyan szeretnéd.

2012. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi is 3-an vagyunk. 2-en jól megvagyunk, húgommal vitázok mindig. Húgom dagadt, szeret enni, én vékony vagyok, nme annyira szeretek enni..én sportolok ő utál..én kitűnő vagyok, neki 2-esei vannak mindenből...én szeretek zenélni, zongorázni, gitározni..neki idegesítő ricsaj..de én ennek ellenére is próbálok vele kibékülni, de nem mindig megy...mert amint a kisujjamat nyújtom ő egyből az egész karomat akarja..elég idegesítő amikor a semmin elkezd vitázni és sokszor nem is tudom miért bunkó már megint..

Rossz belegondolni, hogy ha felnövünk valószínűleg így nem fogjuk tartani a kapcsolatot, de ha az egyik fél túl makacs és ennyire nem lehet rajta változtatni, akkor nincs mit tenni. Csak valami nagyon erős dolog változtathatja meg a domináns felet, így lehet még béke..De az tényleg nem rajtunk múlik

2012. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:) szövegértés?
2012. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tudathasadásod van?Mert akkor találd meg hogy melyik a fő személyiséged és próbáld a többit elnyomni.
2012. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!