Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, nők! Ti is utáltok...

Lányok, nők! Ti is utáltok ilyen nemű lenni?

Figyelt kérdés
Én nagyon.. szívesebben lennék fiú :S
2012. jún. 12. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én nem utálok. Sokkal rosszabb lenne izzadságszagú, büdös lábú pasinak lenni és folyton csak a lábam közére gondolni.
2012. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek nő lenni. Sosem akartam hogy fiú legyek,még úgy sem hogy lánykoromban elég fiús viselkedésem volt. De jó nőnek lenni,én élvezem a vele járó kényeztetést amit kapok a férjemtől.
2012. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, én szeretek nő lenni. Viszont jobb lenne, ha férfi lennék, mert akkor 34 éves koromban nem ott tartanék, hogy még mindig lakásra gyűjtök. Férfiként könnyebben menne. Nőként nagyon nehéz állást találni. Tulajdonképpen a többi nő miatt, akiknek "hála" van egy előítélet, hogy ha egy 30-as nőnek még nincs gyereke, akkor ne vegyük fel, mert biztos elmegy szülni. Hát így nem lehet előbbre jutni. Jobb lenne tehát férfinak lenni és akkor már ott tarthatnék, hogy kereshetném nyugodtan életem párját.
2012. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!