Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyik az a csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik az a csajozós szöveg, amit a legjobban utáltok?

Figyelt kérdés

Nekem a "szeretnélek jobban megismerni" - hát tessék, akkor beszélgessen velem, ahhoz még nem kell engedélyt kérni.

meg mikor mondják hogy "én más vagyok ám, mint a többi pasi" - ilyenkor remélem hogy a nemi irányultságára céloz, és lesz egy homoszexuális haverom :D ...nem egy szegény valaki akit sajnos meg kell bántani :/


2012. jan. 13. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jó a segged kő kóla?
2012. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerjük egymást valahonnan? vagy idevalósi vagy? még nem is láttalak
2012. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én pasi vagyok, és úgy vettem észre, hogy a csajoknak nem a csajozós szöveg, hanem a spontán, és nem előre ki tervelt beszélgetés.vagy tévedek?
2012. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
utolsó: nem tévedsz.;)
2012. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most mi a gond a ,,szeretnélek jobban megismerni"-vel? Végülis ez az igazság nem?
2012. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen épp erről van szó, hogy melyikek azok a mondatok, amiket nem kéne mondani (mert onnantól kezdve lőttek az egésznek).

sokan panaszkodnak hogy nem tudnak csajozni, talán ez segít nekik, mert lehet hogy ilyeneken bukják be az egészet és ha ezeket elhagynák, összejönne a dolog.

2012. jan. 13. 19:33
 7/8 A kérdező kommentje:

az a baj hogy mindenki szinte ezt mondja. mi akadálya? jöjjön, üljön oda beszélgetni, vagy írjon.

de ha így bejelenti, az olyan érzetet kelt mintha azt mondaná: nem fogod leharapni a fejem? jaj bocsi hogy élek, annyira kis izééé félénk vagyok hogy nem merem elhinni hogy bírni fogsz.

ehelyett egyszerűen csak meg kéne ismerni.

ez olyan mintha egy buszváróban lenne 10 szabad hely, egy személy ülne ott, de te engedélyt kérnél azért hogy leülhess.

2012. jan. 13. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Viszont ha valaki azon gondolkodik, hogy mit nem kellene mondani, akkor meg nem spontán, ha az az igazság, hogy szeretném jobban megismerni, akkor ezt megndom neki és kész, aztán vagy lesz valami vagy nem.
2012. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!