Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23 éves lány vagyok. Kicsit...

23 éves lány vagyok. Kicsit tanácstalan, van hozzám hasonló?

Figyelt kérdés
A szüleimmel élek, nem nagyon jövünk ki, de nem olyan vészes. Barátaim nincsenek, nem járok el csak ritkán, pedig régen óriási partyk voltak itthon, meg a városi diszkókba.. Mondjuk ez már nem is igen hiányzik. 2 hónapja szakítottam a pasimmal, túl vagyok rajta, de azért ő volt az első igazi szerelmem. Van egy munkám, ami kb minimálbér, de nem is dolgozom sokat hozzá. Saját életkezdéshez viszont elég karcsú. És nem is élvezem a munkám. Szóval családdal nem jó, pasim nincs, barátok nincsenek, pénz szinte semmi, a meló meg unalmas. Az egyetlen amiben örömöm van az a sport és a tanulás. Bízom benne, hogy megtanulok angolul és franciául, hogy na, ezt is megcsináltam, hátha jó valamire. Nem értelmetlen így az élet??
2012. jún. 13. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha örömöt lelsz vmiben, akkor nem!

Én meg nem örülök semminek, na, így elég értelmetlennek tűnik az élet...

De mindig reménykedek, hogy idővel jobb lesz.

Ráadásul te teszel is vmit, a nyelvtudás segítségedre lesz!

Sok sikert és kitartást!

2012. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

te még nagyon is jó helyzetben vagy

mit szóljon akinek évek óta nicns munkája és évek óta nincs kapcsolata

2012. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fent, egyszer lent, te legrosszabb esetben is középtájon vagy. Majd lesz új pasid, akivel boldog leszel. Addig is nézz álláshirdetéseket, és nézz körbe a melóban, hátha van egy-két jó arc.

Ha meg huszonévesen jól kijönnél a szüleiddel örökre velük maradnál, soha nem lenne saját életed. Kell a konfliktus, hogy motiváljon a továbblépésra.

2012. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Így vagyok én is, csak én már majdnem 30 évesként...

elvileg haladok a céljaim felé, de időnként nem látom értelmét... :)

2012. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ja, van...
2012. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jó csaj vagy egyébként?
2012. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
átlagosnak mondanám inkább de ennek mi köze bármihez is?
2012. jún. 14. 16:09
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kíváncsiságomhoz van köze. :)


Az életedben találj értelmet, célokat. Innen még bármilyen sokra is viheted.

A pénzből pedig próbálj meg minél többet félretenni.

És előbb utóbb a fejedben lévő gondolatokat a helyére kell tenned.

2012. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jelen! :D 23 vagyok, lány, szüleimmel élek, és a barátommal a szakítás fázisában vagyunk. Egyetemre járok, és azzal nem soká végzek, mellette ilyen-olyan melók. Imádok nyelveket tanulni, gitározok, írok. Van értelme, még az ilyen életnek is, sőt! Ez a szakasz azért jó, mert itt lehet érezni a változás szelét, tudjuk mindannyian, hogy ez egy átmeneti állapot. Ettől már csak jobb jöhet, főleg ha elég kitartóan tanulod a nyelveket. Próbálj izgalmasabb munkát találni magadnak! Tudom, hogy sokak szerint meg kell becsülni, mi van, de nem tilos keresgélni mellette! :)
2012. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
hidd el mindenkinek vannak mélypontjai még nekem is pedig csak 13 vagyok.van olyan amikor úgy érzed hogy a szüleid sem szeretnek pedig de.van olyan amikor úgy érzed hogy minden pasi szarik rád pedig ott van köztük az igazi és a pénz az mindig alapvető gond a családokban.mindenki anyagi gondokkal küzd hiszen lehetetlen megélni csak ha csalsz és lopsz hazudsz akkor lehet. a munkahelyek is csökkenek és elromlik ez a világ. rajtad kívül többmilió ember küzködik ilyen problémákkal kortól fügetlenül de ebból idővel kilehet kupálódni és újra olyan minden mint régen vagy még jobb csak nem szabad feladni mert az rosszabbb lesz hidd el.
2012. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!