Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? Nincs se célom se hobbim de alap, hogy mindkettő legyen minimum. Merre induljak? 25/L

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj ki minél több dolgot, ami hobbivá válhat. Régebben nekem sem nagyon volt, most meg alig van időm miattuk. Leírom mik, hátha segít: zenélek (gitár), olvasok, blogot írok, ékszereket készítek. Ezek engem lekötnek. Hát hogy cél, az már húzosabb dolog. De mindig úgy vagyok vele hogy végiggondolom mit szeretnék az életben. Pl. szeretnék jól beszélni nyelveket és külföldön is dolgozni, tehát akkor próbálok minél többet tanulni ennek az érdekében. De a cél mindenkinek más.

Szerintem gondold végig hogy neked mi a fontos. Sok szerencsét! :)

2012. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felém! Ketten együtt kitaláljuk.

35F

2012. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én hobbim: kisállattartás, lakásdekorálás, sütés. Ha lenne eszköz: fotózás lenne, ha lenne partner: kirándulás is lenne. Kellemes elfoglaltság szintjén áll: takarítás. Ez nekem olyan megnyugtató.

Cél: saját lakás/ház, diploma, egy kislány (hosszú évek múlva), lealázni a buta embereket, nagy önbizalmat építeni.

2012. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerekként lelkileg tespedt, rossz, tudatlan életem volt, és huzamosabb ideig semmivel sem tudtam foglalkozni. Mellőzött voltam.


A felébredés borzasztó volt.

Ugyanakkor az egóm mindig piszkált, hogy igenis, nem csak hogy be kell hoznom a lemaradásom, de olyan emberré kell válnom, aki legalább egy picit kiemelkedik közülük, teljes mértékben irányítja az életét, és tisztelik ezért.


Ezért aztán úgy alakult, hogy a jelentéktelen munkám mellett eleinte pszichológiával, és mindenféle társadalomtudománnyal foglalkoztam hobbiból, hogy válaszokat, összefüggéseket találjak. (itt is az egóm hajt, mint mindenben)

Mivel a gazdaság is érdekelt, specializáltam magam, és most már versenyképes tudásom van, már pénzt keresek vele.

Sportolok, edzem a testem, így a külsőm is valamelyest tekintélyt parancsoló.

Ez mind javítja az önbizalmam.

És még sok van hátra...ezzel telik az életem. Néha hagynám az egészet a francba, de már lendületben vagyok, és nem állok meg. Visszafelé pedig semmiképp sem fogok menni. Közben végig kiegyensúlyozottságra törekszem.

2012. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 picike98 válasza:
Ismerkedj meg sok újdonsággal!Sportolj,internetezz szerezz barátokat próbálj ki új dolgokat és ezekután minden menni fog A maga tempójában!Emiatt ne görcsölj! :)
2012. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik jó cél, a feltett saját kérdésekre adott válaszokra történő reagálás. Ez egyben egy jó hobby is ám ez csak egy minimum level. Second szint ha privátkodsz is, aztán emilkedsz, mítingezel, éééés elcsattan az első csók/pofon. Majd a második, és megszokod. Szedd a lábad, azért van! :)
2012. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ismerkedj meg több emberrel és csináld amit ők!:)
2012. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!