Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy ne lássák...

Mit csináljak hogy ne lássák az emberek rajtam, hogy szomorú vagyok? Azt mondják látszik a szememben. Hogyan lehet boldognak látszani?

Figyelt kérdés
Azért írtam ebbe a kategóriába, mert itt többnyire normális válaszok születnek.
2012. jún. 15. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az legyen a cél, hogy úgy lássanak boldognak, hogy az is vagy!
2012. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak a vidámságot lehet tettetni, bár a kényszeredett mosolyon látszik, hogy nem őszinte. A boldogság a belülről sugárzik és vagy van, vagy nincs. Szerintem nyugodtan vállald fel, hogy most éppen szomorú vagy, nincs abban semmi. Mindenkinek vannak rosszabb periódusai. Arról nem is beszélve, hogy azok, akik igazán szeretnek úgyis megpróbálnak segíteni, támogatni. És akkor már nem is leszel szomorú :)
2012. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm a válaszokat!

Elég régóta, több éve tart már a rosszabb időszak, nem valószínű, hogy mostanában változni fog, ha meg igen, akkor biztosan más lesz majd.

2012. jún. 15. 20:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért vagy szomorú?
2012. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Családi problémák, önértékelési gondok, "nem tudom mit akarok kezdeni az életemmel" szindróma, ilyesmik. Nem mondom, hogy semminek sem tudok örülni, próbálom a látszatot tartani, de mondják, hogy azért látszik hogy valami nem oké.
2012. jún. 15. 21:10
 6/14 anonim válasza:
Ezt nemtudod így elintézni metha sikerül is tettetned a boldogságot akkor is belül tudod ,hogy nagyon szomrú vagy és ez nagyon rossz érzés én tudom..://
2012. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem a helyzetnek kell változnia, hanem neked. Ha arra vársz, hogy a világ változzon, várhatsz örökké.
2012. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem várhatom és nem várom el senkitől, hogy helyettem oldja meg a gondjaimat. Ha csak rajtam múlna talán még működne is a dolog, de ha a családi problémákra koncentrálok, és azon próbálok javítani, akkor valószínűleg háttérbe kell szorítanom a "vágyaimat" (nem tudom vannak-e még), ha a saját életemet tartom előrébb, akkor nem tudom mi lesz otthon, az meg önzőség nem? A lelkiismeretfurdalással pedig nem tudok mit kezdeni.
2012. jún. 15. 21:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Keress valamit, bármit, ami örömet okoz. Pld. az olvasás. Amikor csak magadban vagy egy jó könyvvel, ami leköt, így teljesen feltölt. Vagy sportolj. Én, mikor apukám és a bátyám meghaltak egy balesetben, naponta-két naponta 10-15 kilométert görkorcsolyáztam. Nekem az volt az igazán nehéz időszak. Azt hittem megőrülök attól, hogy az élet milyen igazságtalan. De valahogy az segített, hogy szinte szétszaggattam az izmaimat. A fejem is tisztult, így tudtam anyunak segíteni.
2012. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentedből egy kukkot sem értettem, hogy őszinte legyek. :)

De szerintem olvasd el ezt a könyvet: Byron Katie: Négy kérdés

2012. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!