Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet ez ellen tenni? Hosszú.

Mit lehet ez ellen tenni? Hosszú.

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok,tiszta depressziós vagyok,egy rakás fosnak érzem magam.Nincs életcélom,nem tudom milyen munkahelyen akarok dolgozni,ha emberek közé kell mennem barát/haver/ismerős nélkül k.rva ideges vagyok,szeretnék hízni és megizmosodni,de nem merek kondiba menni mert olyan ropi vagyok,hogy rám hívnák a rendőrséget.Viszont ha a barátaimmal vagyok akkor jó kedvem van,és nem vagyok ennyire önutáló/önbizalomhiányos...Csak már nem fogok velük napi szinten találkozni mert érettségi után mindenki megy el másfele...Szeretnék már egy pasival ismerkedni,de még nem mondtam el senkinek hogy meleg vagyok,így szerintem ismerkedés közbe is ideges lennék és csak elüldöznék mindenkit.Meg olyan hejdejól se nézek ki...Nemtudom megmondani hogy csúnya vagyok-e vagy nem mert szerintem az önbizalomhiány miatt lehet hogy csúnyábbnak látom magam mint amilyen vagyok...Meg szerintem unalmas is vagyok...Bocs mindenkitől ha valakinek elbaxtam ezzel kedvét,nem ez volt célom.
2012. jún. 16. 00:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19/F
2012. jún. 16. 00:32
 2/12 anonim ***** válasza:

hohoo :D nyugi. képet küldhetsz, esetleg megmondjuk, hogy miszerintünk hogy nézel ki.

egyébként elég antiszoc lehetsz így a leírtak alapján, beszéltél már erről valakinek?

2012. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy csak akkor vagyok ennyire antiszoc ha itthon/egyedül vagyok,mert akkor már rossz kedvem van,ha kötöm le magam valamivel magam hogy ne legyek ennyire negatív.Ha a barátaimmal/haverjaimmal vagyok olyan emberek között akkor nem vagyok ideges.De lehet azért van ez hogy félek a homofóboktól vagy mittomén...Meg szerintem az egész melegségből nagyobb gondot csinálok mint amilyen igazából lenne...Nem teszek fel képet,mert kamerafób vagyok és nem bírok normális fejet vágni a kamerába.
2012. jún. 16. 10:12
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja,meg nem beszéltem ezekről senkinek,mert nem akarok senkit ilyen hülyeségekkel fárasztani.
2012. jún. 16. 10:12
 5/12 A kérdező kommentje:
*ha NEM tudom lekötni magam
2012. jún. 16. 10:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg, ne depizz, ülj le és gondold át hogy mit csinálnál szívesen napjaid nagyobb részében és annak tanulj tovább, amit élveznél is. :) Ez nagyon fontos. És, ahova továbbmész, ott is biztos lesz olyan, akivel jól érzed majd magad. :)


A melegségedet te elfogadtad? Milyen a családod, ők hogy viszonyulnak ehhez? És a barátaid?

Mert, ha ez miatt aggódsz, akkor ezt is magadban legalább le kell rendezned, ha tényleg az vagy fogadd el magad így, ne a másik véleménye legyen a mérvadó. Sok homofób van, így jobb magadra támaszkodnod. Ajánlom a pride.hu-t ismerkedésre. :)


A kondiból nem dobnának ki, zenét a füledre, a többiek meg le vannak ejtve! ;) Ne ezen agyalj, menj az álmaid után. :)És még 1x, nyugodj meg! ;)

2012. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mostmár valamennyire lenyugodtam mert a bankett elég jó volt. :D Amivel meg szívesen továbbmennék ahhoz meg kéne egy tárgyból vizsgáznom is,amit nem is tanítanak ahol mostanáig tanultam.De azt lehet hogy később megcsinálom ha még azt akarom,elvégre lehet megtudom csinálni mert néhány ember aztmondta hogy nem vagyok hülye,csak lusta dög.Bár amelyik tantárgy nem érdekelt arra szartam rá,de még azokból is 2-es,3-as voltam.
2012. jún. 25. 16:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Gimnázium végeztével, 19 évesen nem kell még besz*rni. Előtted az élet, ha már most felmerül benned, hogy esetleg nincs rendben valami az életeddel, és ezt így meg is mered fogalmazni önmagadban, mint most tetted, nagy baj nem lehet. Én ilyen koromban borzalmasan sötét és elveszett voltam, azt bántottam meg, akit tudtam, semmi életcélom nem volt, de ez fel sem tűnt a sok elmebetegség mellett, amiket csináltam. Te lehet, elkerülheted, hogy megjárd a saját poklodat, ha úgy, mint most, odafigyelsz a valódi érzéseidre, nem elkendőzöd magad előtt. Legyél jóban magaddal, ez nagyon-nagyon fontos.


A pályaválasztás is fontos, ne olyat tanulj, ami egyáltalán nem érdekel, mert utána tényleg törölheted a s*ggedet a diplomáddal. Az iskola végeztével ugyanis senki nem fog elájulni egy papírtól, ahogyan sokan hiszik (hittem én is), sokkal fontosabb, hogy valóban jó legyél abban, amit tanultál. Folyamatos önképzés, tanulás megszokása, beépítése a mindennapjaidba - ezek miatt nem leszel céltalan, és nem válsz majd olyan napi 10 órában egy utolsó csicska helyen güriző robottá, ahol valami kisebbségi komplexusos senkiházi osztogatja neked az ukázt, amit kénytelen leszel lenyelni. Sok sikert, erőt kívánok az önépítéshez, személyiséged fejlesztéséhez!

2012. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Vegyél egy bringát és tekerj vele minden nap 100 kilométert. Legjobb megoldás és csak úgy a semmiből jó kedve van az embernek(közben és utána is).
2012. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vannak feszültség levezetők, Kondi például:D
2012. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!