Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet ez ellen tenni?

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

1.Képtelen vagyok másoknak elmondani a véleményem ha az negatív, mert félek, hogy megbántódnak, főleg azoknak akiket nagyon szeretek.

2. A másik, hogy ha valami nagyon bánt (elég lelkis vagyok), nem tudok róla beszélni senkivel, mert azonnal sírhatnékom támad. Elég ciki... 27/L



2012. máj. 30. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

1.Nem biztos,hogy mindig meg kell mondani a másik embernek a negatív véleményedet,főleg,ha nem is kérdezi.Ha megkérdezi,akkor próbáld burkoltan,esetleg humorosan tálalni,hogy elfogadhatóbb legyen.

2.Sok ember először magában dolgozza fel a sérelmeket,és csak azután tud róla másokkal beszélni,amikor már kicsit távolabbról szemléli a történteket.

2012. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen is el kell mondani a véleményedet, disztingváltan is lehet ezt tenni, normálisan is lehet nemet mondani. Ne éljen benned akkora megfelelési vágy, aki szeret téged az utána is fog, nem fog a véleményedtől megbántódni. Kicsit lazábbnak kéne lenned, mert ez az önző társadalom bedarál, amin te lelkizel az más embernek nem jelent gondot. Természetesen ne ess át a ló túlsó oldalára, de igen is sok emberrel beszélj, legyél nyitott (amit te akarsz elmondani) legyen véleményed, legyél boldog önmagad!!
2012. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én is ilyen voltam, hogy nem tudtam azoknak az embereknek rossz véleményt is mondani akiket szerettem, de rájöttem, hogy ha félek elmondani a negatív dolgokat is nekik vagy rájuk akkor nem is szeretem őket igazán és akkor ők is csak a pozitív oldalamat ismerik tehát nem a teljes egészemet, vegyél erőt magadon és teljesedj ki ez ügyben.:)) azon meg, hogy érzékeny vagy nincs szégyellni valód. valaki ilyen valaki olyan.és ebben az ügyben változni nem lehet...


14/L

2012. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!