Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legundorítóbb dolog...

Mi volt a legundorítóbb dolog amit ettetek/ittatok életetek során?

Figyelt kérdés
Akár fogadásból vagy mert nem tudtátok mi az :D
2009. jún. 17. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

táborban szivatás. májkrém, méz, ketchup meg kitudja még miket kevertek össze. ezt rákenték egy kenyérre és ezt kellett megenni

és volt valami innivaló, szörnyen szar volt, fogalmam sincs mi volt az, de ilyen undoritó barna szine volt és nagyon büdös volt :S

2009. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
sushi, a szaga, az íze, mindkettő borzasztó
2009. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekkoromban csukamájolaj.Egyszer meg egy bunyevác családnál buktával kínáltak.Szépen nézett ki,és azt hittem,hogy lekvár bvam benne.Amikor enni kezdtem,akkor derült ki,hogy paprikás rántással töltötték.
2009. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Trahana.

Mondjuk én azt meg sem kóstoltam igazság szerint, mert már a szagától öklendezek. De az unokahúgom ezt enné minden nap. :S De szó szerint hányás szaga van. Fúúúúj. :P&#@#@

2009. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kagyló de nagyon finom :)))) Ja meg polip... az kevésbé...
2009. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
őőőő Az egyik ismerősöm szinte mindent majonézzel eszik. Azt mondta, csukjam be a szemem. A lencsefőzelékemet telenyomta majonézzel, és megetette velem :S Nagyon rossz volt. Meg régen üvegeztünk (nem vagyok valami üvegezős, de egyszer kipróbáltam) és az volt a feladatom, hogy igyak meg egy a barátnőm által kevert izét. Hát... volt benne cola, fanta, szörp, kecsap, mustár, tejszínhab, meg minden... blöeee... Csoda, hogy nem hánytam el magam.
2009. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

étel:tészta,rákkal és őszibarackos joghurttal leöntve,tetejére paprika krém (bleeeee)

ital:tejföl,ketchup,mustár,oregánó,kakukkfű,majoranna,kólakeveréke:D

általános iskola 7.ik osztályban osztálykiránduláson üvegeztünk:D

2009. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*kóla keveréke
2009. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Zsírt ittam egyszer de jó sokat :S blee az a tömény zsír...undorító!!!(fogadásból)

Enni csak nyers húst ettem, azt hiszem csirke volt...Csak annyit mondnaék hogy ne próbáljátok ki!

2009. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, ami rendes ételnek minősül: kínai leves... Hát, mivel kulturált közegben vagyunk, nem mondom, mihez hasonlított állagában, de ízre is iszonyat volt.

Ami nem minősül ételnek: gólyaszívatáson liszt+mustár+ketchup+tej+valami szénsavas üdítő+ecet (szagán éreztem, hogy van benne) kotyvalékba volt beledobálva nem tudom én hány db alma, és azokat kellett szájjal kihalászni, és úgy megenni, hogy nem érhettünk hozzá sem kézzel, sem mással... Na, azt nem kívánom senkinek. (Mustárral amúgy sem vagyok jó viszonyban.)

És egyszer fogadásból "úgyse mered meginni" megittam egy pohár víz+étolajat, 1 dl víz és 1 dl étolaj keverékkel.

23/L

2009. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!